محتویات سبد خرید : ۰ مورد   |   ورود به سیستم   |   عضویت   |   صفحه اصلی   |   پنج شنبه ، ۴ اردیبهشت ۱۳۹۳
تعرفه تبلیغات در سایت | English Version
  صفحه اصلی      تامین کنندگان      گروه صنعتی گلبافت
درباره ما
منشور اخلاقی
اخبار رفاه
اطلاعات فروشگاهها
سوالات متداول
تامین کنندگان
مشترکین رفاه کارت
سهامداران
نظرها ، پیشنهادها و انتقادهای شما
مالی
درخواست همکاری جهت تامین کالا
ورود به فرآیندهای سازمان
[۱ اردیبهشت ۹۳]
افتتاح دویست و یازدهمین فروشگاه رفاه کشور
هجدهمین فروشگاه رفاه استان البرز در مهرشهر کرج به بهره برداری رسید.
[۳۱ فروردین ۹۳]
برگزاری گردهمایی سراسری مدیران فروشگاه های زنجیره ای رفاه سراسر کشور
اولین گردهمایی مدیران ستادی و استانی فروشگاه های زنجیره ای رفاه سراسر کشور در سال جاری روز شنبه 30 فروردین ماه 93 در تهران برگزار شد.
[۲۴ فروردین ۹۳]
انتخاب آقای دکتر گل زاده کرمانی به عنوان رئیس هیات مدیره شرکت
آقای دکتر فرشید گل زاده کرمانی به عنوان عضو جدید هیات مدیره شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه منصوب شدند .
سالم و با نشاط با ترک سیگار
" بمناسبت فرا رسیدن یازدهم خردادماه روز جهانی بدون دخانیات"
تقویت سیستم دفاعی بدن با استفاده از شیوه های طبیعی
انسان در محیطی زندگی می کند که عوامل و میکروارگانیسم های بیماری زای متعددی سلامتی وی را به طور دائم تهدید می کند. پوست و پرده های مخاطی به عنوان یک سد حفاظتی، از ورود این عوامل به بدن جلوگیری می نماید. با وجود این، عبور عوامل بیماری زا از نواحی آسیب دیده و ضعیف این سد حفاظتی، امکان پذیر است. از سوی دیگر، بدن برای مقابله با عوامل بیماری زا مجهز به سیستم دفاعی یا ایمنی است که از نطر عملکردی آن را به دو نوع سیستم ایمنی طبیعی و سیستم ایمنی اکتسابی می توان تقسیم کرد.
آنفولانزا چیست؟
آنفولانزا یک عفونت ویروسی است که بینی گلو و ریه را درگیر می کند...
تامین کننده : گروه صنعتی گلبافت
آدرس : تهران - خیابان ولیعصر - بین خیابان های انقلاب و طالقانی - سمت راست - کوچه بالاور - شماره ۴۲
کد پستی : ۱۵۹۱۶۱۵۸۱۱
تلفن : ۰۲۱- ۶۶ ۴۸ ۶۲ ۶۶
پست الکترونیکی : info@golbaft.com
سایت اینترنتی : www.golbaft.com

گروه صنعتی گلبافت در سال ۱۳۴۸ در شهر اصفهان در فضایی بسیار کوچک و با امکانات کم توسط مدیرعامل شرکت تاسیس گردید. در طور سال هایی که از فعالیت صنعتی این مجموعه از بدو تاسیس تا به امروز می گذرد شرکت گروه صنعتی گلبافت موفق گردید با نوآفرینی های خود در صنعت نساجی در پنج مرحله بازار نساجی ایران را با ابتکار عمل خود تسخیر نموده و در هر مرحله سالیان متمادی محصولات جدید خود را در کیفیت های بسیار مطلوب در انحصار خود قرار داده و در مواردی هم در خارج از کشور و از جمله در کشورهای صنعتی بسیار پیشرفته ای همچون آلمان ایتالیا و اسپانیا محصولات گلبافت مورد علاقه و فروش قرار گرفته است. موارد مختلفی که برای اولین بار در خط تولید و فعالیت گروه صنعتی گلبافت قرار گرفت در زمینه های ذیل بوده است:
۱- گل دوزی با گل برجسته روی پارچه های اورگانزا جهت لباس های عروس و مشابه آن.
۲- لمینیت کردن پارچه های اکریلیک گردباف جهت استفاده برای کت؛ کاپشن و لباس های پالتویی و مشابه آن.
۳- تولید جیر مصنوعی برای اولین بار در ایران جهت مصرف در لباس های مردانه، زنانه، کاپشن، پالتو و غیره در مدل های مختلف ساده و یا گل دار.
۴- تابلوها و قالیچه های تزئینی مشابه قالیچه های ابریشمی در طرح ها و اندازه های مختلف.
۵- آخرین نو آفرینی شرکت گلبافت در صنعت نساجی تولید پتوهای راشل بافت در طرح های متعدد و بی شمار با ایجاد دگرگونی در رشته پتو؛ روتختی و مشابه آن بوده که پس از گذشت چند سال از محصولات پر رونق بازار ایران است که در سراسر کشور بوسیله صدها نمایندگی به فروش می رسد و در بازارهای جهانی همچنان شناخته شده و مورد علاقه قرار گرفته است.
با توجه به استقبال فراوان بازار ایران و فراهم بودن زمینه های صادرات این محصول به کشورهای مختلف جهان؛ شرکت گلبافت اقدام برای توسعه کمی و کیفی این محصول نموده تا آنجا که هم اکنون امکانات فراهم شده زمینه تولید روزانه ۱۰۰۰۰ پتوی راشل در اندازه های مختلف از بچگانه تا بزرگترین اندازه آن در ابعاد ۲۲۰×۲۴۰ را مهیا نموده است. در زمینه طراحی نیز تمام موارد مورد نیاز در داخل مجموعه تا مرحله آماده کردن پتو انجام می شود به نحوی که هر گونه طرح اختصاصی برای مشتریان طبق خواسته آنان قابل تولید و اجرا خواهد بود. شرکت گلبافت فعالیت صادراتی خود را از سال ۱۳۵۵ با ایجاد یک دفتر بازرگانی در کشور عربستان، شهر جده شروع کرد و در فرصت کوتاهی قسمت عمده بازار را در رشته محصولات خود به دست آورد و همچنان فعالیت های صادراتی خود را گسترش داد. در حال حاضر محصولات گلبافت به بیشتر کشورهای جهان صادر شده است و هم اکنون آماده پذیرش سفارشات مختلف از کشورهای گوناگون جهت تحویل فوری و در کمترین زمان ممکن می باشد. به همین منظور گروه صنعتی گلبافت هم اکنون یک دفتر بازرگانی به نام شرکت گلبافت الخلیج در دبی در اختیار دارد.
در جهت اطمینان از کیفیت و کمیت محصول و ظرفیتی که ذکر گردید، گروه صنعتی گلبافت تلاش کرده است تا از اولین مرحله مواد خام اکریلیک در صنعت نساجی که الیاف آن بنام تاو شناخته می شود کار خود را شروع نموده و با ایجاد چهار واحد صنعتی دیگر در کنار گلبافت، کارهای مقدماتی و تهیه مواد لازم برای تولید پتو را فراهم آورده و همچنین ضایعات پدید آمده را بازسازی و در تولیدی مجدد، نوع ساده تری از پتو را تهیه و به بازار عرضه نماید. هم اکنون گروه صنعتی گلبافت با حدود ۲۰۰۰ نفر پرسنل در مجموع ۵ واحد صنعتی هماهنگ با هم فعالیت می نماید. نام این واحدها به تفکیک عبارتست از:
۱- الیاف بلند گلبافت: با حدود ۷۰ نفر پرسنل و با ظرفیت روزانه حدود ۴۰ تن تبدیل تاو به تاپس اکریلیک.
۲- ریسندگی کسری: با حدود ۴۰۰ نفر پرسنل و با ظرفیت روزانه بیش از ۱۱ تن ریسندگی نخ اکریلیک جهت تولید پتوی راشل.
۳- ریسندگی بافت ریس سپاهان: با حدود ۳۵۰ نفر پرسنل و با ظرفیت روزانه حدود ۱۵ تن ریسندگی نخ اکریلیک جهت تولید پتوی راشل.
۴- گروه صنعتی گلبافت: با حدود ۹۰۰ نفر پرسنل و ظرفیت تولید روزانه هشت هزار تخته پتو در اندازه های مختلف از بچگانه تا بزرگترین ابعاد پتو در اندازه ۲۲۰×۲۴۰ سانتیمتر.
۵- گلریس سپاهان: با حدود ۹۰ نفر پرسنل جهت تولید پتوهای مینگ معمولی و در آینده نزدیک پتوی مسافرتی، لحاف، روتختی و بالش. ظرفیت تولید این کارخانه روزانه حدود ۱۲۰۰ تخته پتوی یکنفره و دونفره می باشد.
ظرف نگه داری
مارک : هن چان
قيمت : ۱۵۴,۲۸۶ ریال
ف‍رش‍ت‍ه طرح کودک
مارک : هیتا شعله
قيمت : ۱,۸۹۲,۰۰۰ ریال
تا ۵درصد ، تخفیف استانی
م‍ی‍ز‌ال س‍ی د‌ی ۱۳۵س‍‍ان‍ت م‍دل ۷۵۰۰
مارک : سورپرایز
قيمت : ۴,۰۰۰,۰۰۰ ریال
تا ۳درصد ، تخفیف استانی
سرویس قهوه خوری
مارک : بورمیولی
قيمت : ۸۶۴,۹۶۰ ریال
آخرین کالاهای مشاهده شده :
هیچ موردی وجود ندارد.
صفحه اصلی | مدیران | تماس با ما