فروشگاه رفاه

اعلام اسامی برندگان جشنواره هفت سور رفاه

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه، از روز چهارشنبه ۲۲ اسفندماه الی ۲۹ ام جشنواره هفت روزه رفاه برای خرید نوروزی با نام «هفت سور» در فروشگاه های سراسر کشور برگزار شد.

برندگان خوش شانس قرعه کشی جشنواره هفت سور رفاه در ویژه برنامه قرعه کشی رفاه از شبکه ۳ سیما معرفی شدند. در این قرعه کشی ها که ۳۱ فروردین ماه و ۱ ازدیبهشت ماه سالجاری همزمان با عید بزرگ نیمه شعبان برگزار شد، جناب آقایان بابک نیازی از شهریار استان تهران و بهروز محمدی از تهران هرکدام برنده خوش شانس یک دستگاه خودرو سواری BISU T3 شدند. در “هفت سور” کالاهای گوناگون با تخفیف های حداکثری به فروش رسید که به این شرح است: سور اول در ۲۲ اسفندماه با فروش ویژه کالاهای شوینده، سلولوزی و بهداشتی، سور دوم ۲۳ اسفندماه با فروش ویژه آجیل، شیرینی و خشکبار، سور سوم ۲۴ اسفندماه با فروش ویژه لوازم خانگی، سور چهارم ۲۵ اسفندماه با فروش ویژه اقلام سفر و پوشاک، سور پنجم ۲۶ اسفندماه با فروش ویژه میوه و لبنیات، سور ششم ۲۷ اسفندماه با فروش ویژه مواد پروتئینی و ۲۸ اسفندماه نیز سور آخر بود.

مشتریان می تواننستند در کنار بهره مندی از تخفیفات فوق العاده «هفت سور» با هر ۱۰۰ هزار تومان خرید یک شانس جهت برنده شدن دستگاه خودرو BISU T3 داشته باشند. لازم به ذکر است مانند قرعه کشی های قبلی، مشتریان می‌توانستد با افزایش امتیاز و خریدهای بیشتر و یا نصب اپلیکیشن رفاه من، شانس خود را قرعه کشی افزایش دهند.

مشتریان جهت شرکت در قرعه کشی بعد از خرید شماره موبایل خود را جهت ثبت در سامانه باشگاه مشتریان رفاه به صندوق دارهای مستقر در فروشگاه ها ارائه می دادند و اخبار جدید جشنواره “هفت سور” را از طریق سایت اینترنتی، اینستاگرام، تلگرام، اپلیکشین رفاه من و آپارات رفاه در فضای مجازی دنبال می کردند.

۳ دیدگاه

  1. همایون مقیمی اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۸ پاسخ

    خوب است

  2. همایون مقیمی اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۸ پاسخ

    خرید از رفاه به صرفه و مناسب است

  3. ناصر. اردیبهشت ۱۹, ۱۳۹۸ پاسخ

    واقعا فروشگاه رفاه به صرفه هست به همه پیشنهاد میکنم برای یه بار که شده خرید کنید

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>