فروشگاه رفاه

یک ایران، حامی تیم ملی ایران

۰۰۰۱_۱۱۴۰x500_hellosummer_v3

 

مسابقات لیگ جهانی والیبال مهمترین رویداد پس از المپیک است. رقابت‌های این لیگ از سال ۱۹۹۰ آغاز شده و تا سال ۲۰۱۷ با همین نام برگزار می‌شد، اما از سال گذشته نام این مسابقات به لیگ ملت‌ها تغییر پیدا کرد.

لیگ ملت‌ها برخلاف سایر فستیوال‌های ورزشی همچون المپیک، جام جهانی و … تابع قانون جامع و مشخصی نبوده و هر سال با برخی تغیرات اساسی برگزار می‌شود.

نوع و شکل میزبانی یکی از همین مسائل تغییر یافته است. در حالت کلی نحوه انتخاب میزبان بازی‌ها به شکل درخواستی است. به این صورت که کشورهای حاضر در لیگ درخواست میزبانی خود را به فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) اعلام می‌کنند، سپس بر اساس ارزش‌گذاری‌های مشخص شده بر روی هر تیم، کشورهای میزبان انتخاب خواهند شد.

در ادوار گذشته میزبانی هر ۴ بازی به یک کشور اعطا می‌شد. این روند به دلیل بعد مسافت موجب خستگی بازیکنان شده و البته مشکلاتی در جابه جایی تماشاگران و مسائل دیگر را به وجود می‌آورد. به همین سبب در دوره‌ جدید این رویداد ورزشی، میزبانی بازی‌ها به مدت دو هفته به کشور انتخاب شده واگذار می‌شود.

تیم ملی والیبال ایران با درخشش در این دوره از مسابقات با ۱۰ پیروزی و ۲ شکست موفق به کسب ۳۰ امتیاز شده، که در صورت کسب ۳ امتیاز از ۳ بازی باقی مانده دور مقدماتی سطح ۱، جز ۶ تیم صدر نشین جدول می‌شود و به مرحله بعد صعود خواهد کرد. بلند قامتان کشورمان روز سه‌شنبه ۴ تیرماه برای مصاف با ۳ تیم صربستان – بلغارستان – آمریکا، تهران را به مقصد بلغارستان ترک کردند.

شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه مفتخر است در دومین دوره از مسابقات لیگ ملت‌ها، حامی رسمی تیم ملی والیبال ایران باشد.

خرسندیم که در کنار شما هموطنان عزیز با حمایت مالی و معنوی از ملی‌پوشان تیم والیبال، سهمی کوچک اما ماندگار در درخشش نام میهن‌مان داشته باشیم.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>