فروشگاه رفاه

گشایش فروشگاه نسل جدید رفاه بجنورد با استقبال باشکوه مردم

نخستین فروشگاه نسل جدید استان خراسان شمالی طی مراسم باشکوهی در بجنورد گشایش یافت.

 

به گزارش روابط عمومی فروشگاههای زنجیره ای رفاه،‌ عصر سه شنبه در مراسمی باشکوه با حضور دکتر فرشید گلزاده عضو هیات مدیره و مدیرعامل فروشگاههای زنجیره ای رفاه، فرماندار و خانم افشین‌پور رییس شورای شهر خراسان شمالی،‌ ریس اتاق بازرگانی استان و مقامات محلی و مردم نخستین فروشگاه نسل جدید استان خراسان شمالی گشایش یافت.

با افتتاح این فروشگاه مجموع فروشگاههای زنجیره ای رفاه در سراسر کشور به عدد ۲۲۱ رسید. فروشگاه بجنورد که در مساحت ۱۳۰۰ متر مربع احداث شده است، سومین فروشگاه استان خراسان شمالی است.

 

نکته قابل توجه در افتتاحیه حضور باشکوه و گسترده مردم بود، به طوری که آنها تا پاسی از شب در فروشگاه حضور داشته و به خرید اجناس مورد نیاز خود می‌پرداختند.

 

همچنین یک دستگاه خودرو و ۳۰۰ جایزه شامل لوازم برقی،‌ سکه بهار آزادی و … به مردم اهدا شد. پایان بخش افتتاحیه، مراسم آتش بازی بود که به زیبایی خاصی برگزار شد. سپس روبان گشایش رسمی فروشگاه توسط دکتر گلزاده پاره و کیک رفاه بریده شد و وی و مقامات محلی به بازدید از فروشگاه پرداختند.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>