فروشگاه رفاه
refah-cart_2

از دیرباز مبادلات اقتصادی به وسیله انواع اوراق بهادار صورت می‌گرفت. پول نقد یکی از انواع این اوراق ارزشمند است که با پیشرفت علم و تکنولوژی و در راستای توسعه و پایداری محیط زیست در حال حذف شدن از چرخ مبادلات است. در اقتصاد مدرن رفته رفته کارت‌های اعتباری جایگزین پول نقل شده است.

کارت خرید رفاه نوعی از همین کارت‌های اعتباری با رویکرد کارت خرید است که به واسطه آن می‌توان از خدمات متنوع مراکز طرف قرارداد یعنی بیش از ۳۵۰ شعبه فروشگاه رفاه در سراسر کشور و بیش از هزار عامل فروش رفاه استفاده کرد.

این کارت به سبب امکان مدیریت، کنترل و تغییر مبلغ شارژ در زمره کارت‌های اعتباری (برخلاف سایر کارت‌های هدیه که یکبار مصرف هستند) قرار می‌گیرد. همچنین مدت زمان اعتبار این کارت ۴ ساله بوده و بنابر درخواست شما امکان تمدید این مدت زمان نیز میسر است.

در طراحی و صدور این کارت تمهیداتی صورت گرفته تا این امکان فراهم آید که سازمان‌ها، نهادها و کسب و کارهای بزرگ و کوچک در راستای اعطای هدیه و پاداش به پرسنل خود از آن بهره‌مند شوند.

بنابر نیاز و درخواست شما امکان صدور کارت خرید رفاه در دو حالت با نام و بی‌نام وجود دارد؛ همچنین مانند تمامی کارت‌های اعتباری بانک‌های معتبر این کارت نیز دارای رمز شخصی و ایمن بوده و حتی قابلیت تغییر رمز توسط شخص را داراست.

به منظور آگاهی از میزان مانده حساب، با مراجعه به سامانه الکترونیکی کارت خرید رفاه  امکان رویت تراکنش‌ها، میزان شارژهای صورت گرفته و مانده‌گیری برای شخص دارنده وجود دارد.

از دیگر مزایای این کارت خرید می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تا ۵% از میزان شارژ صورت گرفته توسط شما به صورت شارژ مازاد محاسبه خواهد شد
  • خرید اعتباری با مهلت بازپرداخت دوماهه بدون کارمزد و با امکان شارژ مجدد
  • بهره‌مندی دارندگان کارت خرید رفاه از تخفیفات و پروموشن‌های مناسبتی

دارندگان کارت خرید رفاه (بانام)

می توانند در هر لحظه به صورت آنلاین ازطریق لینک زیر موجودی کارت و تراکنش های آن را مشاهده نمایند.

سامانه الکترونیکی رفاه کارت

سامانه الکترونیکی رفاه کارت

موجودی کارت و تراکنش ها
gharardad

بر حسب نیاز شما می توانید از نمونه قراردادهای ذیل جهت همکاری با رفاه و بهره مندی از این خدمت استفاده نمایید:

جهت کسب اطلاعات بیشتر و درخواست صدور کارت خرید رفاه با شماره ۶۶۴۹۳۹۷۹-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.