فروشگاه رفاه

ویژه برنامه تلویزیونی خانواده بزرگ رفاه در بلندترین شب سال/ از حافظ خوانی استاد مشایخی تا اخبار خوش مدیرعامل محترم رفاه برای مشتریان

به گزارش روابط عمومی فروشگاه های زنجیره ای رفاه، ویژه برنامه شب یلدای شبکه یک سیما در قالب قرعه کشی کمپین لبخند میلیونی شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه، پنج شنبه بعد از خبر ساعت ۲۱ با حضور دکتر گل زاده مدیرعامل محترم شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه و با شرکت هنرمندان، ورزشکاران و برخی شخصیت های سیاسی برگزار شد.

از شخصیت های سینمایی استاد جمشید مشایخی مهمان این ویژه برنامه بود که سنت زیبای حافظ خوانی در شب یلدا را برای مردم اجرا کرد.

مهدی جهانی خواننده هم برای اولین بار به یک برنامه تلویزیونی آمد و در این ویژه برنامه اجرای زنده داشت، گفتگو با جانباز مدافع حرم نیز از جمله بخش های این ویژه برنامه بود.

لاله و ستاره اسکندری خواهران بازیگر سینما و تلویزیون ایران، امیر نوری و شهذزاد کمال زاده نیز از دیگر مهمانان این برنامه تلویزیونی بودند که در حین برنامه سالروز تولد لاله اسکندری جشن گرفته شد.
اجرای طرح قیمت تضمینی رفاه به زودی در فروشگاه‌های سراسر کشور و افتتاح فروشگاه «رفاه خانه» با برند RHC دو خبر خوش از سوی دکتر گل زاده برای بینندگان محترم و مشتریان رفاه بود .

همچنین در این ویژه برنامه دومین قرعه کشی جایزه ۲۰۰میلیونی فروشگاه های زنجیره ای رفاه نیز انجام شد. این جایزه در ادامه برگزاری کمپین لبخند میلیونی به صورت ماهیانه میان مشتریان این فروشگاه قرعه کشی می‌شود.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>