فروشگاه رفاه

همزمان با یازدهمین اجلاس کمیسیون مشترک اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و کره جنوبی / شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه و سازمان ATکره جنوبی تفاهم نامه همکاری امضا کردند

شامگاه یکشنبه دوازدهم اردیبهشت‎ماه و همزمان با یازدهمین اجلاس کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و کره‎جنوبی، تفاهم‎نامه همکاری میان شرکت فروشگاه‎های زنجیره‎ای رفاه و سازمان  ATکره جنوبی امضاء شد. این سازمان مأموریت خرید کالاهای استراتژیک برای کره‎جنوبی و همچنین  پشتیبانی از شرکت‎های خصوصی کره‎ای در راستای صادرات مواد غذایی و کشاورزی را بر عهده دارد.

به گزارش روابط عمومی در این مراسم که در هتل اسپیناس تهران برگزار شد، رؤسای دو گروه بزرگ اقتصادی ایران و کره ضمن امضای تفاهم‎نامه برگسترش توسعه تجارت و کشاورزی میان دو کشور تأکید نمودند.

دکتر فرشید گلزاده‎کرمانی مدیر‎عامل شرکت فروشگاه‎های زنجیره‎ای رفاه پس از امضای تفاهم‎نامه همکاری شرکت فروشگاه‎های زنجیره‎ای رفاه و سازمان  ATکره‎جنوبی اظهار امیدواری کرد که با اجرایی شدن تفاهم‎نامه شرایط برای حمایت از تولید‎کنندگان داخلی و پویایی این صنعت در کشور فراهم شود.

وی همچنین ادامه داد: درتفاهم‎نامه مذکور بر تعامل در صادرات و واردات محصولات غذایی میان دو کشور تصریح شده است و افزود: براساس رویکرد تدوین شده، در نظر داریم در جهت توسعه محصولات غذایی سالم با تولید‎کنندگان ایرانی مشارکت داشته و تبادل دانش و تکنولوژی میان دو گروه اقتصادی در اولویت اهداف و برنامه‎ها قرارداشته باشد. وی از کره جنوبی به عنوان یک کشور که تجربه و دانش خوبی در توسعه محصولات غذایی سالم دارد یاد کرد و ابراز امیدواری نمود که انعقاد این تفاهم نامه موجب توسعه روابط اقتصادی بین دو کشور گردد.

 

* جایی سو کیم رییس سازمان AT: اجلاس، نقطه عطفی درگسترش تبادل ارزی دو کشور

پس از امضای تفاهم‎نامه همکاری تجاری و اقتصادی میان شرکت فروشگاه‎های زنجیره‎ای رفاه و سازمان AT کره جنوبی، “جایی سو کیم” رئیس سازمان  ATضمن قدردانی از میزبانی گرم و صمیمانه گروه های اقتصادی، بر این نکته تأکید کرد که این تفاهم‎نامه باعث تحکیم و توسعه روابط بین دو کشور شود.

وی همچنین از دکتر فرشید گلزاده‎کرمانی مدیر‎عامل شرکت فروشگاه‎های زنجیره‎ای رفاه و دیگر شرکت‎های اقتصادی کشورمان تقدیر کرد.

رئیس شرکت AT در ادامه گفت: من باور دارم که اجلاس کره‎جنوبی و ایران نقطه عطفی در گسترش تبادل ارزی بین دو کشور است و این تفاهم نامه باعث افزایش تبادلات ارزی بین دو کشور می شود و مایل هستیم نهایت پشتیبانی را به عنوان یک سازمان قابل اعتماد در این زمینه برای همکاری‎های بیشتر داشته باشیم.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد: این تفاهم نامه موجب تحکیم و توسعه روابط دو کشور شود.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>