فروشگاه رفاه

هفدهمین فروشگاه زنجیره‎ای رفاه استان البرز گشایش یافت.

به گزارش روابط عمومی شرکت، فروشگاه رفاه خرمدشت در زمینی به مساحت ۱۷۰۰ متر مربع و با فضای ۱۲۰۰متر مربع پارگینگ و انباری با مشارکت شهرداری کمالشهر جهت ارائه خدمت به ساکنان منطقه خرمدشت راه‎اندازی شد.

آقای اصغری مدیر فروشگاه‎های رفاه استان البرز با اشاره به اینکه این فروشگاه یکی از بزرگترین فروشگاه‎های رفاه استان البرز است، اظهار داشت: فروشگاه خرمدشت با ۵۳۰۰ قلم تنوع کالایی به ویژه در بخش مواد غذایی همچون مواد پروتئینی و نان تازه، سبزی و میوه تازه، شیرینی،خشکبار و همچنین لوازم آرایش و بهداشتی و لوازم خانگی آماده خدمت رسانی به مردم خوب این منطقه است و در راستای سیاست‎های شرکت مبنی بر ارائه کالای باکیفیت و با قیمت مناسب، برخی از کالاها با همکاری تأمین‎کنندگان محترم با حدود ۵ تا ۵۰ درصد تخفیف ارائه می‎شود.

مدیر فروشگاه‎های رفاه استان البرز در ادامه افزود: ۹۹ درصد از کالاهای رفاه تولید داخل کشور است و برابر بررسی‎های انجام شده هم اکنون ۱۷ درصد مردم کشور مایحتاج خود را از فروشگاه‎های زنجیره‎ای تأمین می‎کنند.

وی با اشاره به اینکه پس از استان تهران، استان البرز بیشترین فروشگاه‎‎های زنجیره‎ای رفاه را دارد گفت: با توجه به آغاز صدور کارت اعتباری رفاه اجتماعی (کارا کارت) توسط وزارت محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی و شروع اجرای این طرح از استان البرز به عنوان مرحله اول، فروشگاه‎های رفاه این استان پس از صدور کارت‎های مذکور آماده خدمت رسانی به بازنشستگان محترمی است که در استان البرز مستمری خود را از سازمان تأمین اجتماعی دریافت می‎کنند.

قابل ذکر است در آیین بهره‎برداری از فروشگاه خرمدشت کمالشهر، معاون بازرگانی و تأمین کالای شرکت، امام جمعه کمالشهر، اعضای شورای اسلامی و شهردارکمالشهر و شماری از مردم این منطقه حضور داشتند.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>