فروشگاه رفاه

نشست خبری مدیرعامل شرکت فروشگاه‎های زنجیره‎ای رفاه-رامسر / فرشید گلزاده‎کرمانی: افتخار می کنیم که اقدام و عمل در اقتصاد مقاومتی را با افتتاح نسل جدید فروشگاه‎ها عملی کردیم

نشست خبری فرشید گلزاده‎کرمانی عضو هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت فروشگاه‎های زنجیره‎ای رفاه ظهر امروز در رامسر برگزار شد. وی ضمن تبریک عید مبعث از افتتاح بزرگ فروشگاه زنجیره‌ای رفاه همزمان با مبعث پیامبر اعظم(ص) در رامسر خبر داد و گفت: امروز با افتخار می توانیم اعلام کنیم که اقدام و عمل در حوزه اقتصاد مقاومتی را با افتتاح نسل جدید فروشگاه‎ها عملی کردیم.

مدیر عامل شرکت فروشگاه‎های زنجیره‎ای رفاه اظهار داشت: این فروشگاه براساس ظرفیت داخلی با توجه به توانمند سازی متخصصین ایرانی در جهت ارائه خدمات بهتر و متنوع‎تر و رضایت‎مندی مردم و همچنین ایجاد اشتغال برای جوانان منطقه فراهم شده است.

وی در زمینه فضای فروشگاه گفت: این فروشگاه با متراژ دو هزار متر و تعداد صد نفر پرسنل از شهروندان رامسر و حومه راه‎اندازی شده است. تنوع محصولات با هدف تأمین مواد غذایی تازه که از صنایع داخلی فراهم شده به گونه‎ای است که مردم بتوانند از محصولات محلی و سالم و با کیفیت و قیمت مناسب و البته با نظارت بالا بر کیفیت محصولات بهره مند شوند و ادامه داد: شاخص اصلی ما ایجاد محیطی جذاب و آرام برای خرید و انتخاب مردم است.

گلزاده‎کرمانی با بیان اینکه فروشگاه رامسر اولین فروشگاه نسل جدید در دو استان گیلان و مازندران است به وجود ۲۲۰ فروشگاه در سراسر کشور اشاره کرد و افزود: سه هزار و پانصد نفر در این فروشگاه‎ها با ما همکاری می کنند و فروشگاه رامسر نهمین فروشگاه در استان مازندران می باشد.

وی با تشریح برنامه‎های آینده گفت: تا پایان سال ۹۵ دو فروشگاه نسل جدید دیگر در مازندران افتتاح خواهد شد و اقداماتی در جهت توسعه ارتباط بین‎الملل، توسعه استانداردهای صنعت خرده فروشی، توسعه مسئولیت‎های اجتماعی در قالب محیط زیست و… انجام خواهد شد.

وی با بیان اینکه برج آرامش به عنوان یک مکان تفریحی نقطه قوتی برای مردم رامسر است تصریح کرد: سعی شده است فضای خرید مطمئنی برای جذب توریست و رضایت‎مندی مردم منطقه فراهم شود که یقیناً در رونق اقتصادی تولیدکنندگان منطقه و توسعه فروشگاه نیز تأثیر خواهند داشت.

عضو هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت فروشگاه‎های زنجیره‎ای رفاه دلیل احداث فروشگاه در رامسر را وجود برج زیبا با مدیریت توانمند و همچنین موقعیت رامسر که از جاذبه‎های زیبای طبیعت برخوردار است و نیز ایجاد فضایی که مردم از محصولات سالم بهره‎مند شوند بیان کرد و افزود: دلیل دیگر انتخاب رامسر، داشتن مدیران بومی با همگرایی مطلوب و مناسب است  که در همه حوزه‎ها همکاری می کنند و این امر موجب افزایش توانمندی شهر و بهبود روند فعالیت‎ها خواهد شد.

 

*افتتاح ۴۰ فروشگاه زنجیره‎ای رفاه در سال ۹۵

گلزاده‎کرمانی در ادامه گفت: ۱۰فروشگاه نسل جدید در سال گذشته افتتاح شد که شاهد راه‎اندازی ۴۰ فروشگاه نیز در سال جدید خواهیم بود که ۴ فروشگاه نسل جدید خواهند بود که در استان‎های مازندران و گیلان هستند. وی از وجود شرایط و آمادگی برای ایجاد مشارکت و سرمایه‎گذاری با مجموعه برج‎های تجاری و مالکین مکان‎های مناسب برای احداث فروشگاه خبر داد.

فرشید گلزاده‎کرمانی درخصوص شرایط پسابرجام گفت: فضای پسابرجام زمینه ارتباط با شرکت‎ها و سرمایه‎گذاران خارجی را فراهم کرده است و افزود: ما نیز برنامه‎هایی برای مشارکت با سرمایه‎گذاران داریم چرا که برای تحقق اقتصاد مقاومتی باید از دانش بین‎المللی استفاده کنیم نه اینکه مصرف کننده کالاهای خارجی باشیم بلکه باید تعامل داشته تا تکنولوژی را وارد کشور کنیم و  امیدواریم در سال جاری در بخش صنعت خرده‎فروشی با سرمایه گذاران خارجی همکاری مطلوب و بهینه داشته باشیم.

وی در خصوص فروشگاه‎های نسل جدید و تفاوت آن با دیگر فروشگاه‎ها گفت: فروشگاه‎های نسل جدید از نوآوری و زیرساخت‎های جدیدی برخوردار هستند و پرسنل آن دوره‎های IT و دوره‎های آموزش نیروی انسانی را گذرانده اند.

عضو هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت فروشگاه‎های زنجیره‎ای رفاه از کارت خرید رفاه اعتباری که امکان خرید اعتباری را برای مردم فراهم می کند خبر داد و گفت: سازمان‎های مختلف نیز می توانند از این کارت استفاده کنند و از تخفیف ویژه ای برخوردار شوند. گلزاده‏‎کرمانی در پایان این نشست خبری که همزمان با افتتاح اولین فروشگاه نسل جدید در دو استان گیلان و مازندران برگزار شد گفت: هدف ما این است که رامسر به عنوان ویترین فروشگاه‎های رفاه ایران باشد و تلاش داریم تا سال ۱۴۰۴ به رهبر خورده فروشی در کشور تبدیل شویم.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>