فروشگاه رفاه

نسل جدید فروشگاه های رفاه

هدف فروشگاه های نسل جدید چیزی فراتر از تأمین کالاهای مورد نیاز مشتریان اسـت. این فروشگاه ها به دنبال خلق تجربه ای متفاوت و دلنشین برای مشتریان خود است تا در عین حال از مصاحبت با همکاران ما و حضور در محیطی زیبا و آراسته لذت برده و با آرامش و رضایت کامل نیز فروشگاه را ترک کنند.

فروشگاه های نسل جدید رفاه، تنوع مؤثری از محصولات را به مشتریان خـود عرضه می کنند. ایـن نوع فروشگاه ها، بـا رویکرد عرضه انواع محصولاتی که  مورد نیاز مشتریان هستند نیز به سلایق متنوع مشتریان پاسخ می دهند.

محصولاتی که در فروشگاه های نسل جدید رفاه برای فروش عرضه می شوند، از خوش نام ترین برندها و دارای بهترین کیفیت هستند. محصولات سالمی که به ارتقای سلامتی افراد کمک می کنند مانند محصولات ارگانیک نیز بخشی از سبد محصولات این نوع فروشگاه ها هستند.

افزون بر ویژگی های فوق که در جهت ارتقای سطح کیفیت خدمات رسانی به مشتریان در نظر گرفته شده اند، مشتریان فروشگاه های نسل جدید می توانند محصولات مورد نیاز خود را با قیمت های رقابتی و همچنین تخفیف های ویژه نیز دریافت کنند، بنابراین مشتریان این نوع فروشگاه ها همزمان، به کیفیت برتر و قیمت بهتر دسترسی دارند.

مشتری مداری به عنوان اصلی ترین محور فعالیت فروشگاه های نسل جدید، به معنای توجه جدی به خواسته ها و دیدگاه های مشتریان است. از این رو، برقراری تماس مؤثر با مشتریان نه تنها برای پاسخگویی به نیازهای آنان، بلکه برای شناسایی ایده های نـوآوری و همچنین بهبود وضعیت موجود، در دستور کار همه همکاران فروشگاه های نسل جدید خواهد بود.

از طرفی فروشگاه های نسل جدید، علاوه بر تأمین کالا، نیز خدمات مورد نیاز مشتریان را برای خریدی آسان به خوبــی تأمین می کنند. همچنین سهولت دسترسی به فروشگاه، دریافت اطلاعات موردنیاز درباره محصولات، حمل کالا، پرداخت آسان، فضای پارکینگ، محل استراحت، امکانات تفریحی و سایر خدمات رفاهی به اقتضای نوع فروشگاه، در دسترس مشتریان خواهد بود.

 

نسل جدیدافتتاحیه

 

انواع فروشگاه های رفاه:

فروشگاه های زنجیره ای رفاه به منظور عرضه خدمات متناسب با نیاز مشتریان، مجموعه فروشگاه های خود را در سه دسته طراحی نموده است: فروشگاه های اکسپرس، اکسترا و هایپر. مشتریان عزیز با توجه به زمان در دسترس، کالاهای مورد نیاز و همچنین امکانات جانبی مورد نظر خود می توانند در انواع مختلف فروشگاه های رفاه حضور پیدا کرده و محصولات مدنظر خود را به سهولت و با قیمیتی کمتر از قیمت درج شده روی کالا تامین نمایند.

رفاه اکسپرس

این دسته از فروشگاه ها با مساحت کمتر از ۱۰۰۰ متر مربع، مهمترین اقلام مورد نیاز خانواده ها را عرضه می کنند. اندازه کوچکتر این فروشگاه ها نسبت به سایر انواع فروشگاه ها این امکان را برای مشتریان فراهم می کند که به سرعت محصولات مورد نیاز خود را انتخاب و خریداری نمایند. همچنین گستردگی فروشگاه های اکسپرس امکان دسترسی سریع مشتریان به فروشگاه را به علت فاصله مکانی اندک با محل زندگی شان تسهیل می کند. در فروشگاه های اکسپرس، انواع مواد غذایی خشک و تازه شامل (میوه، سبزیجات، لبنیات، گوشت و نان تازه)، لوازم بهداشتی و همچنین لوازم خانگی سبک عرضه می شود.

رفاه اکسترا

 فروشگاه های اکسترا، با مساحتی بین ۱۰۰۰ تا ۲۵۰۰ متر مربع، تنوع بیشتری از محصولات مورد نیاز را به مخاطبان ارائه می کنند. مشنریان می تواندد علاوه بر انواع مواد غذایی خشک و تازه، لوزام بهداشتی و لوازم خانگی سبک، انواع لوازم خانگی سنگین را نیز از این فروشگاه ها تامین نمایند. از جمله مزایای دیگر این فروشگاه ها می توان به بهره مندی  مشتریان از امکانات جانبی همچون پارکینگ در محل مجاورت فروشگاه اشاره نمود.

 

رفاه هایپر

 فروشگاه های هایپر بزرگترین فروشگاه های رفاه هستند که با متراژ بین ۲۵۰۰ تا ۱۰۰۰۰ متر مربع فعالیت می کنند. فضای وسیع و جذاب این فروشگاه ها، تجربه دلنشین و مفرحی از خرید را برای مشتریان به ارمغان می آورد. در فروشگاه های هایپر رفاه، علاوه بر محصولات مرسوم همچون مواد غذایی خشک و تازه، لوازم بهداشتی و لوازم خانگی سبک و سنگین، انواع پوشاک، مبلمان، لوازم تزئینی، لوازم ورزشی، محصولات آرایشی، محصولات فرهنگی و هنری، کالاهای دیجیتال و … نیز ارائه می شود. اندازه بزرگتر این فروشگاه ها ضمن آنکه موجب عرضه تنوع بیشتری از محصولات شده و حق انتخاب مشتریان را به حداکثر می رساند، امکان بهره مندی جانبی همچون پارکینگ اختصاصی، فضای بازی برای کودکان، کافی شاپ و … را فراهم می کند.

 flower3