فروشگاه رفاه

قدردانی کمیته ملی المپیک از شرکت فروشگاه زنجیره ای رفاه

کیومرث هاشمی – رئیس کمیته ملی المپیک – طی نامه ای از شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه جهت حمایت از مدال آوران المپیک ریو تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه، در متن این نامه که خطاب به مدیر عامل شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه ارسال شده، آمده است:

«ضمن آرزوی بهروزی و موفقیت برای حضرتعالی برخود وظیفه می دانم بابت حمایت هایی که از قهرمانان مدال آور اعزامی به بازی های المپیک ۲۰۱۶ ریو داشته اید تا مردم عزیز کشورمان، موفقیت های قهرمانان المپیکی را در کنار نام فروشگاه زنجیره ای رفاه و حمایت های این مجموعه به عنوان حامی مدال آوران و افتخار آفرینان ایران عزیز بخاطر داشته باشند، بدینوسیله مراتب قدر دانی و حق شناسی این کمیته را اعلام نمایم.

بدون تردید فروشگاه زنجیره ای رفاه با حمایت های مادی و معنوی که از قهرمانان مدال آور، به خصوص خانواده این عزیزان در المپیک ریو داشته و حتی در اقدامی قابل ستایش فراتر از تعهدات خود عمل نموده است، نقشی دلگرم کننده در کسب این افتخارات داشت.

امید است مجموعه موفق فروشگاه زنجیره ای رفاه با مدیریت دلسوزانه جنابعالی ضمن موفقیت در خدمت رسانی به عموم مردم با حضور در کنار قهرمانان افتخارآفرین همواره مایه قوت قلب جامعه ورزش میهن اسلامی مان باشد».

پیش از این در آستانه برگزاری المپیک ریو ۲۰۱۶، شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه با امضای تفاهم نامه با کمیته ملی المپیک متعهد شد از مدال آوران المپیک با اختصاص پنجاه میلیون تومان کارت خرید رفاه و یک سهمیه استخدام برای طلایی ها، بیست و پنج میلیون تومان کارت خرید رفاه و یک سهمیه استخدام برای مدال آوران نقره و برنز در المپیک حمایت کند.

مراسم تقدیر از مدال آوران المپیک ریو در سه شهر رامسر، تبریز و کرمان با استقبال باشکوه مردم و مسئولان برگزار شد.

شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه در اقدامی فراتر از تعهد خود در قرارداد، عده ای از مدال آوران پارا المپیک، مربیان و ورزشکارانی همچون بهداد سلیمی و مجتبی عابدینی را مورد تجلیل قرار داد.
همچنین مجتبی عابدینی، پدیده شمشیر بازی ایران در المپیک که چندی پیش با تیم شمشیربازی به مقام قهرمانی جهان رسید به عنوان سفیر سلامت و منزلت خانواده و مشاور مدیر عامل شرکت رفاه در زمینه توسعه سلامت معرفی شد.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>