فروشگاه رفاه

فروشگاه نسل جدید رفاه بجنورد افتتاح می شود

بنر سایت

مدیر فروشگاه های نسل جدید رفاه استان خراسان شمالی از افتتاح فروشگاه نسل جدید بجنورد خبر داد.

مدیر فروشگاه های نسل جدید رفاه استان خراسان شمالی اظهار کرد: این فروشگاه در زمینی به گستره هزارو ۳۰۰ مترمربع احداث شده است.
علی اکبر شرفخانی، مدیر فروشگاه های نسل جدید رفاه استان خراسان شمالی گفت: این فروشگاه در یک و نیم طبقه ساخته شده که هزار مترمربع آن سطح فروش و ۳۰۰ مترمربع دیگر آن شامل کافی شاپ، پوشاک و لوازم خانگی است.
وی ادامه داد: شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه با درک این موضوع که تغییر یک ضرورت اساسی اس‍‍‍‍ت، اقدام به راه‌اندازی و توسعه فروشگاه‌ های نسل جدید خود کرده است.
مدیر فروشگاه های نسل جدید رفاه خراسان شمالی هم چنین اظهارکرد: این فروشگاه‌ها با توجه به خواست‌ های کلیدی مشتریان تلاش می کند که نیازهای اساسی آن ها را با تخفیفات ویژه تهیه و عرضه کند.
وی گفت: هماهنگی های لازم برای گشایش نخستین فروشگاه نسل جدید رفاه با انجام برنامه های نظیر راه انداختن جنگ های شادی، سازهای سنتی و نورافشانی انجام شده است.

گفتنی است، فروشگاه نسل جدید شهر بجنورد در روز سه شنبه، ۱۱ خردادماه طی مراسم باشکوهی با حضور مسئولان شهری، مقامات استانی و مردم افتتاح می شود که این مراسم با انجام قرعه کشی، اهدای جوایز ارزنده و اجرای برنامه های شاد همراه خواهد بود.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>