فروشگاه رفاه

فروشگاه نسل جدید رفاه بجنورد افتتاح می شود

photo_۲۰۱۸-۱۰-۱۷_۱۵-۰۹-۳۲

مدیر فروشگاه های نسل جدید رفاه استان خراسان شمالی از افتتاح فروشگاه نسل جدید بجنورد خبر داد.

مدیر فروشگاه های نسل جدید رفاه استان خراسان شمالی اظهار کرد: این فروشگاه در زمینی به گستره هزارو ۳۰۰ مترمربع احداث شده است.
علی اکبر شرفخانی، مدیر فروشگاه های نسل جدید رفاه استان خراسان شمالی گفت: این فروشگاه در یک و نیم طبقه ساخته شده که هزار مترمربع آن سطح فروش و ۳۰۰ مترمربع دیگر آن شامل کافی شاپ، پوشاک و لوازم خانگی است.
وی ادامه داد: شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه با درک این موضوع که تغییر یک ضرورت اساسی اس‍‍‍‍ت، اقدام به راه‌اندازی و توسعه فروشگاه‌ های نسل جدید خود کرده است.
مدیر فروشگاه های نسل جدید رفاه خراسان شمالی هم چنین اظهارکرد: این فروشگاه‌ها با توجه به خواست‌ های کلیدی مشتریان تلاش می کند که نیازهای اساسی آن ها را با تخفیفات ویژه تهیه و عرضه کند.
وی گفت: هماهنگی های لازم برای گشایش نخستین فروشگاه نسل جدید رفاه با انجام برنامه های نظیر راه انداختن جنگ های شادی، سازهای سنتی و نورافشانی انجام شده است.

گفتنی است، فروشگاه نسل جدید شهر بجنورد در روز سه شنبه، ۱۱ خردادماه طی مراسم باشکوهی با حضور مسئولان شهری، مقامات استانی و مردم افتتاح می شود که این مراسم با انجام قرعه کشی، اهدای جوایز ارزنده و اجرای برنامه های شاد همراه خواهد بود.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>