فروشگاه رفاه

فروشگاه رفاه عظیمیه کرج افتتاح شد/ فروشگاهی اکسپرس با تمام امکانات نسل جدید

barf

به گزارش روابط عمومی فروشگاه های زنجیره ای رفاه، فروشگاه اکسپرس رفاه در عظیمیه کرج با برگزاری مراسم باشکوهی با حضور مردم و مسئولان استانی افتتاح شد.
۶۰۰ متر بنا در دو طبقه با ۳۴۰ متر سطح فروش و ۲۶۰ متر اداری و انبار ، پارکینگ اختصاصی و کلیه مشخصات فروشگاههای نسل جدید با تنوع کالایی ۳۵۰۰ قلم از جمله نان، شیرینی، میوه و سبزیجات، تنها گوشه ای از امکانات فروشگاه زنجیره ای رفاه در عظیمیه کرج است که عصر امروز شنبه ۲۶تیرماه با حضور مردم و مسئولان و مقامات استانی افتتاح شد.
در مراسم افتتاحیه فروشگاه رفاه که با برگزاری مسابقه و مراسم قرعه کشی اهدای جوایز ارزنده به برندگان همراه بود، مهمانان ارجمندی از مقامات استانی حضور داشتند.
فروشگاه رفاه نسل جدید عظیمیه که به تازگی افتتاح شد، در بلوار رسالت، بین میدان اسبی و مهران، جنب آتش نشانی واقع است. این فروشگاه هفدهمین فروشگاه رفاه و پنجمین فروشگاه اکسپرس استان البرز است.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>