فروشگاه رفاه

پدیده شمشیربازی ایران سفیر رفاه و منزلت/ پرداخت پاداش طلایی های المپیک به عابدینی

شمشیرباز اسلحه سابر تیم ملی ایران که در المپیک ریو عملکرد قابل توجهی داشت و چهارم شد، ضمن دریافت پاداش طلایی های المپیک در قالب همکاری با شرکت رفاه، سفیر “رفاه و منزلت” برای ارتقاء سبک  می شود.
به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه، در جلسه ای که با حضور دکتر فرشید گل زاده، عضو هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه و مجتبی عابدینی برگزار شد، ملی پوش کشورمان با تقدیر از حمایت رفاه از مدال آوران گفت: هر ورزشکار در کنار حمایت و دلگرمی مردم به توجه و قدرشناسی مسئولین هم نیاز دارد و این توجه و پاداش ها از سوی شرکت رفاه می تواند در بالا بردن روحیه و انگیزه آن ها در افتخار آفرینی برای کشور موثر باشد.
وی افزود: من تجربه حضور در سه دوره از بازی های آسیایی و دو دوره المپیک را در کارنامه دارم اما در این مدت هیچ شرکت خصوصی حمایت جدی از ورزشکاران را در دستور کار نداشت، فروشگاه رفاه با حمایت از مدال آوران کاروان ایران در المپیک گام مهم وموثری در روحیه دهی به ورزشکاران برداشت.
در ادامه این جلسه، دکتر گل زاده با اشاره به ماموریت شرکت رفاه در ارتقاء سبک زندگی مردم از اهمیت اضافه شدن ورزش به سبد خرید خانواده ها گفت: شرکت فروشگاه زنجیره ای رفاه در ماموریت خود به مفهوم جامعی از رفاه مردم توجه می کند و لذا علاوه بر کمیت و کیفیت سبد خانوار ایرانی ها که محصولات و خدمات را با هزینه کمتر و کیفیت بالاتر به مردم ارانه می کند، معتقد است؛ رفاه مردم متضمن سبک زندگی سالم و همراه با آگاهی است. رفاه به دنبال مفهومی جامع از رفاه مشتریان خود است که ارتقاء سهم ورزش و شیوه زندگی سالم بر اساس تهیه محصولات سالم و سلامت آفرین، یکی از رویکردهای جدی فروشگاه رفاه است.
وی ادامه داد: ما برای تحقق این هدف با حمایت از مدال آوران و دعوت همکاری آن ها با رفاه، قصد داریم آموزه ها و پیام های سلامتی را از زبان ورزشکاران به مردم برسانیم و رفاه می تواند بستری برای خدمت به مردم در این زمینه باشد.
مدیرعامل رفاه همچنین با اشاره به تاریخ ساز شدن عابدینی در المپیک ریو افزود: تلاش پدیده شمشیربازی قابل ستایش و بسیار ارزشمند بود. ما ارزش بسیاری برای زحمات شایسته پدیده شمشیربازی قائل هستیم و در راستای مسئولیت اجتماعی شرکت فروشگاه های رفاه، تصمیم گرفتیم که به عابدینی پاداش طلای المپیک رفاهی ها را در قالب تعریف یک همکاری پایدار و بلند مدت تخصیص دهیم.
همچنین در روزهای آینده طی مراسمی با شکوه از سوی شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه، ملی پوش ارزنده کشورمان به عنوان سفیر “رفاه و منزلت” معرفی و تجلیل خواهد شد.
پیش از المپیک با امضای تفاهم نامه ای مابین فروشگاه های زنجیره ای رفاه و کمیته ملی المپیک این شرکت به عنوان حامی مدال آوران ایران در المپیک معرفی شد.
به زودی در مراسم هایی از سوی شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه از مدال آوران ایران در المپیک تجلیل و جوایز آنها اهدا خواهد شد.

 

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>