فروشگاه رفاه

دکتر فرشید گل زاده: ۹۵ درصد کالاهای فروشگاه های زنجیره ای رفاه کشور، تولیدات ایرانی است

حراجستون

عضو هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه کشور گفت: ۹۵ درصد کالاهای این فروشگاه از تولیدات ایرانی است.
به گزارش روابط عمومی فروشگاه های زنجیره ای رفاه، دکتر فرشید گل زاده کرمانی، عضو هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه در آستانه افتتاح فروشگاه نسل جدید اراک، ظهر دوشنبه ۱۷ خردادماه در جمع خبرنگاران حاضر در نشست خبری گفت: پنج درصد دیگر کالاها، بر اساس سلیقه مشتریان از اجناس خارجی است.
وی بیان کرد: یکی از الزامات تحقق اقتصاد مقاومتی مدرن شدن و بهینه شدن شبکه توزیع و فروش است که فروشگاه های زنجیره ای رفاه در این راستا گام های بلندی برداشته است.
عضو هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه کشور ادامه داد: فروشگاه های رفاه کشور در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی ویترینی از انواع کالاها و تولیدات ایرانی تهیه کرده و کالاها و اجناس را به صورت مستقیم از تولید کنندگان خریداری می کند و سه هزار تولید کننده ایرانی در شبکه تامین این فروشگاه ها قرار دارد.
وی گفت: قرارد داد مستقیم با تولید کنندگان موجب فروش ارزانتر اجناس به مردم شده و انگیزه تولید با کیفیت نیز در بین تولید کنندگان افزایش یافته است.
گل زاده کرمانی اظهار کرد: هم اکنون ۲۲۱ فروشگاه زنجیره ای رفاه با یکهزار عاملیت فروش در شهرهای بزرگ، متوسط و برخی شهرهای کوچک کشور فعال است که سال گذشته از این تعداد ۱۰ فروشگاه به نسل جدید تبدیل شده و پیش بینی شده تا پایان سال جاری نیز ۴۰ فروشگاه دیگر به لیست این نسل اضافه شود.
وی گفت: تدابیر ویژه ای برای خرید مردم در ایام ماه مبارک رمضان از فروشگاه های رفاه اندیشده شده و در این راستا تمام اقلام اساسی مورد نیاز با ۲۵ درصد تخفیف ارائه می شود.
عضو هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه کشور اضافه کرد: برخی از ارزان فروشی های بی کیفیت در کشور رواج پیدا کرده که فرهنگ سازی و آگاه رسانی به مردم در این رابطه امری ضروری است.
گل زاده کرمانی بیان کرد: تمام کالاها و اجناسی که در فروشگاه های زنجیره ای رفاه وارد می شود به صورت مستمر نظارت می شوند.
وی اظهار کرد: فروشگاه های زنجیره ای رفاه به دنبال فعالیت در خارج از مرزها و ارائه محصولات و تولیدات ایرانی در کشورهای مختلف است و در این راستا تاکنون گام های بلندی برداشته اما برای کسب موفقیت های بیشتر، انتظار حمایت های دولتی در این راستا وجود دارد.
در استان مرکزی شش فروشگاه رنجیره ای رفاه با ۴۳ عاملیت فروش وجود دارد که از این تعداد فروشگاه رفاه امیرکبیر رفاه اراک به نسل جدید فروشگاه های زنجیره ای رفاه کشور تبدیل شده است.
فروشگاه امیرکبیر رفاه اراک که با ۲۰ میلیارد ریال بازسازی شده ، قرار است عصر روز جاری با حضور گل زاده کرمانی به بهر ه برداری برسد.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>