فروشگاه رفاه

دوسه شنبه ها در رفاه باشید

جشنواره فروش استثنایی دوسه شنبه ها در۱۵ و ۱۶ آذرماه در فروشگاه های زنجیره ای رفاه برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فروشگاه های زنجیره ای رفاه، دور جدید جشنواره دوسه شنبه ها  در روز دوشنبه و سه شنبه ۱۵ و ۱۶ آذر ماه  ۱۳۹۵ برگزار می شود.

تخفیف های بی سابقه و کاهش چشمگیر قیمت ها برای برخی از کالاهای اساسی و پر مصرف شامل این فروش استثنائی می شود که به شرح زیر است:

 

۱-عسل بی موم ۴۰گیاه ۲ک ۴گوش  PETنمونه خوانسار که با قیمت ۸۷۰۰۰۰ ریال به فروش می رسید باتخفیف ۵۵ درصدی به قیمت ۳۹۱۵۰۰ ریال عرضه می شود.

۲-نوشابه CC1500کولا‹زمزم با قیمت ۲۳۳۰۰ ریال به فروش می رسید با تخفیف ۳۷ درصدی به قیمت ۱۴۶۷۹ ریال عرضه می شود.

۳- چای ممتاز معطر ۵۰۰گ جعبه ‹ چای احمد که با قیمت ۱۸۸۰۰۰ ریال به فروش می رسید با تخفیف ۲۵ درصدی به قیمت ۱۴۱۰۰۰ ریال عرضه می شود.

۴- اسپاگتی رشته ۷۰۰گ ۲/۱ ‹ تک ماکارون که با قیمت ۲۷۰۰۰ ریال به فروش می رسید با تخفیف ۳۱ درصدی به قیمت ۱۸۶۳۰ ریال عرضه می شود.

۵-آبلیمو ۵/۱ل  PET‹ مجید که با قیمت ۱۲۵۰۰۰ ریال به فروش می رسید با تخفیف ۳۸ درصدی به قیمت ۷۷۵۰۰ ریال عرضه می شود.

۶-روغن مایع سرخ کردنی ۸۱۰گ ‹ بهار که با قیمت ۴۴۰۰۰ ریال به فروش می رسید با تخفیف ۱۵ درصدی به قیمت ۳۷۴۰۰ ریال عرضه می شود.

۷-نکنسرو ماهی تن ۱۸۰گ آسان بازشو ‹ ایلیکا که با قیمت ۵۷۰۰۰ ریال به فروش می رسید با تخفیف ۳۴ درصدی به قیمت ۳۷۶۲۰ ریال عرضه می شود.

۸-سس کچاپ ۴۱۰گ ‹ بهروز که با قیمت ۴۲۹۰۰ ریال به فروش می رسید با تخفیف ۳۰ درصدی با قیمت ۳۰۰۳۰ ریال عرضه می شود.

۹-مایع دستشویی ۴ل شفاف ۱نیلوفر FA_EN‹ صحت که با قیمت ۱۵۴۶۷۰ ریال به فروش می رسید با تخفیف ۳۵ درصدی به قیمت ۱۰۰۵۳۵ ریال عرضه می شود.

۱۰- مایع ظرفشویی ۳۷۵۰گ ۱۰۰پرتقال  PE‹ پریل که با قیمت ۱۷۰۰۰۰ ریال به فروش می رسید با تخفیف ۲۲ درصدی به قیمت ۱۳۲۶۰۰ ریال عرضه می شود.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>