فروشگاه رفاه

دوسه شنبه ها ارزان تر خرید کنید

جشنواره فروش استثنایی دوسه شنبه ها در ۲۹ و ۳۰ شهریور ماه در فروشگاه های زنجیره ای رفاه برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فروشگاه های زنجیره ای رفاه، دور جدید جشنواره دوسه شنبه ها  در روز دوشنبه و سه شنبه ۲۹ و ۳۰ شهریورماه ۱۳۹۵ برگزار می شود.

تخفیف های بی سابقه و کاهش چشمگیر قیمت ها برای برخی از کالاهای اساسی و پر مصرف شامل این فروش استثنائی می شود که به شرح زیر است:

 

۱-عدس ۹۰۰ گرمی درجه یک گلچین سبلان که با قیمت ۱۲۹۰۰۰ ریال به فروش می رسید باتخفیف ۵۰ درصدی به قیمت ۶۴۵۰۰ ریال عرضه می شود.

۲-اسپاگتی غنی شده ۵۰۰ گرمی زرماکارون با قیمت ۲۱۰۰۰ ریال به فروش می رسید با تخفیف ۳۰ درصدی به قیمت ۱۴۷۰۰ ریال عرضه می شود.

۳- روغن مایع سرخ کردنی دو لیتری آفتاب که با قیمت ۸۷۳۰۰ ریال به فروش می رسید با تخفیف ۱۸ درصدی به قیمت ۷۱۵۸۶ ریال عرضه می شود.

۴- رب گوجه فرنگی ۸۰۰ گرمی شیلتون که با قیمت ۴۸۰۰۰ ریال به فروش می رسید با تخفیف ۴۴ درصدی به قیمت ۲۶۸۸۰ ریال عرضه می شود.

۵-نکتار یک لیتری پرتقالی پالپ دار سن ایچ که با قیمت۶۰۰۰ ریال به فروش می رسید با تخیف ۳۴ درصدی به قیمت ۳۹۶۰۰ ریال عرضه می شود.

۶-چای ممتاز معطر ۵۰۰ گرمی احمد که با قیمت ۱۸۸۰۰۰ ریال به فروش می رسید با تخفیف۲۵ درصدی به قیمت ۱۴۱۰۰۰ ریال عرضه می شود.

۷-آبلیموی یک لیتری مجید که با قیمت ۹۰۰۰۰ ریال به فروش می رسید با تخفیف۴۵ درصدی به قیمت ۴۹۵۰۰ ریال عرضه می شود.

۸-عسلباموم ۴۰۰ گرمی مارلین که با قیمت ۲۰۰۰۰۰ ریال به فروش می رسید با تخفیف ۵۰ درصدی به قیمت ۱۰۰۰۰۰ ریال عرضه می شود.

۹-دستمال کاغذی دو قلو توالت معمولی هایکلین که با قیمت ۱۵۵۰۰۰ ریال به فروش می رسید با تخفیف ۶۰ درصدی به قیمت ۶۲۰۰۰ ریال عرضه می شود.

۱۰- مایع دستشویی ۵ لیتری بس که با قیمت ۱۴۶۳۰۰ ریال به فروش می رسید با تخفیف ۳۷ درصدی به قیمت ۹۲۱۶۹ ریال عرضه می شود.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>