فروشگاه رفاه

دوسه شنبه ها ارزان تر خرید کنید

Refah social doseshanbeh

جشنواره فروش استثنایی دوسه شنبه ها در ۱۲ و ۱۳ مهر ماه در فروشگاه های زنجیره ای رفاه برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فروشگاه های زنجیره ای رفاه، دور جدید جشنواره دوسه شنبه ها  در روز دوشنبه و سه شنبه ۱۲ و ۱۳ مهر ماه  ۱۳۹۵ برگزار می شود.

تخفیف های بی سابقه و کاهش چشمگیر قیمت ها برای برخی از کالاهای اساسی و پر مصرف شامل این فروش استثنائی می شود که به شرح زیر است:

 

۱-عدس ۹۰۰ گرمی درجه یک گلچین سبلان که با قیمت ۱۲۹۰۰۰ ریال به فروش می رسید باتخفیف ۵۰ درصدی به قیمت ۶۴۵۰۰ ریال عرضه می شود.

۲-اسپاگتی غنی شده ۵۰۰ گرمی زرماکارون با قیمت ۲۱۰۰۰ ریال به فروش می رسید با تخفیف ۳۰ درصدی به قیمت ۱۴۷۰۰ ریال عرضه می شود.

۳- آبلیموی یک لیتری مجید که با قیمت ۹۰۰۰۰ ریال به فروش می رسید با تخفیف ۴۵ درصدی به قیمت ۴۹۵۰۰ ریال عرضه می شود.

۴- چای خارجی ۵۰۰ گرمی شهرزاد که با قیمت ۲۱۹۰۰۰ ریال به فروش می رسید با تخفیف ۵۰ درصدی به قیمت ۱۰۹۵۰۰ ریال عرضه می شود.

۵-عسل بی موم  ۱۳۰۰ گرمی کندو خوانسار که با قیمت ۴۳۸۰۰۰ ریال به فروش می رسید با تخفیف ۵۰ درصدی به قیمت ۲۱۹۰۰۰ ریال عرضه می شود.

۶-رب گوجه فرنگی ۸۰۰ گرمی مجید که با قیمت ۴۸۰۰۰ ریال به فروش می رسید با تخفیف ۴۰ درصدی به قیمت ۲۸۸۰۰ ریال عرضه می شود.

۷-نوشابه گازدار ۳۰۰ سی سی کوکا کولا که با قیمت ۹۵۰۰ ریال به فروش می رسید با تخفیف ۳۰ درصدی به قیمت ۶۶۵۰ ریال عرضه می شود.

۸-شربت پرتقال ۳ کیلیویی سن ایچ که با قیمت ۲۵۰۰۰۰ ریال به فروش می رسید با تخفیف ۲۸ درصدی با قیمت ۱۸۰۰۰۰ ریال عرضه می شود.

۹-دستمال کاغذی دو قلو توالت گلپر که با قیمت ۲۲۹۰۰۰ ریال به فروش می رسید با تخفیف ۵۰ درصدی به قیمت ۱۱۴۵۰۰ ریال عرضه می شود.

۱۰- مایع ظرفشویی ۳۷۵۰ گرمی پریل که با قیمت ۱۷۰۰۰۰ ریال به فروش می رسید با تخفیف ۲۰ درصدی به قیمت ۱۳۶۰۰۰ ریال عرضه می شود.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>