فروشگاه رفاه

در هشتمین اجلاس تجارت و سرمایه گذاری جهان اسلام/ مدیر عامل فروشگاه های رفاه لوح برتر و جایزه کارآفرین نوآور کشورهای اسلامی را دریافت کرد

آقای دکتر فرشید گل زاده در نمایشگاه تجارت و سرمایه گذاری جهان اسلام و اجلاس توسعه علوم و فناوری کشورهای اسلامی به میزبانی کشور مالزی، لوح برتر و جایزه کارآفرین نوآور کشورهای اسلامی را دریافت کرد.

به گزارش واحد روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه، در هشتمین اجلاس تجارت و سرمایه گذاری جهان اسلام که در مرکز تجارت جهانی شهر کوالالامپور مالزی با حضور مقامات رسمی، تجار، بازرگانان و کارآفرینان بیش از ۵٠ کشور مطرح اسلامی برگزار شد دکتر فرشید گل زاده عضو هئیت مدیره و مدیر عامل شرکت فروشگاه های زنجیره‌ای رفاه ضمن سخنرانی در مجمع نخبگان اقتصادی جهان اسلام موفق به کسب لوح تقدیر برتر و جایزه کارآفرین نوآور کشورهای اسلامی شد.

این جایزه به جهت توسعه کمی و کیفی، اشتغال‌زایی جوانان، استفاده از فناوری و نوآوری‌های متعدد در بسط و گسترش کسب و کار، به وی و شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه اعطا شد.

در گزارش هیئت ارزیابی این اجلاس جهانی؛ فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه، توانسته است یکی از بزرگترین کسب وکار متوسط را در مدت زمان کوتاه در جغرافیای غرب آسیا و کشورهای اسلامی تاسیس و نتایج ارزنده‌ای به ثمر برساند.

معرفی چهره های نخبه جهان اسلام، برگزاری همایش های جانبی، بخش نمایشگاه، ملاقات ها و رویدادهای تجاری از بخش های مهم این رویداد است که توسط مرکز تجارت بین المللی سازمان همکاری های اسلامی و با همکاری مرکز اسلامی توسعه تجارت برگزار می شود. به گفته مسئولان این رویداد قرار است تا سال ۲۰۲۰ به بزرگترین رویداد اقتصادی جهان اسلام برگزار تبدیل شود.

گفتی است هشتمین دوره اجلاس و نمایشگاه تجارت و سرمایه گذاری جهان اسلام شهریورماه سالجاری به میزبانی کوالالامپور و با حضور کارآفرینان بیش از ۵۰ کشور اسلامی برگزار شد.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>