فروشگاه رفاه

در حاشیه مراسم امضای تفاهم نامه فروشگاه زنجیره ای رفاه با ستاد نانو /جزئیات عرضه کالاهای اساسی درماه رمضان مطرح شد

مدیرعامل فروشگاه زنجیره ای رفاه از ارایه تخفیف ١٠تا ۵٠درصدی بر روی اقلام اساسی سبد مصرفی خانوار در ماه رمضان امسال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه، فرشید گلزاده کرمانی عضو محترم هئیت مدیره و مدیرعامل شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه در حاشیه مراسم امضای تفاهم نامه فروشگاه زنجیره ای رفاه با ستاد نانو که مورخ ۳ اردیبهشت ماه سالجاری برگزار شد؛ گفت: از ۱۰ روز قبل از آغاز ماه مبارک رمضان، عرضه اقلام و کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در این ماه شروع می شود که بر اساس آن، به ۴هزار قلم کالای عرضه شده در این فروشگاهها، ٢٠تا ۵٠درصد تخفیف داده خواهد شد.

وی افزود: تامین بسیار مناسبی بر روی اقلامی همچون حبوبات، مواد پروتئینی، برنج و روغن صورت گرفته و به صورت مستقیم این اقلام را عرضه خواهیم کرد.

گلزاده کرمانی تصریح کرد: با وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز مذاکرات لازم صورت گرفته  تا اقلام مورد نیاز این ماه را به خصوص در برخی کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در اختیار ما قرار دهند؛ اما نگرانی از تامین کالا نداریم و البته دولت را هم در تنظیم بازار ماه رمضان یاری خواهیم کرد.

مدیرعامل فروشگاههای زنجیره ای رفاه خاطرنشان کرد: در حوزه اقلامی همچون برنج، حبوبات، روغن، لبنیات و اقلام پروتئینی، میوه و سبزیجات و سایر کالاهای مورد نیاز مردم نیز تمهیدات جدی اندیشیده شده است. این در حالی است که سفره افطار و سحری مردم را حداقل سی درصد ارزان تر تامین خواهیم کرد.

وی افزود: در برخی کالاهای مورد نیاز سبد خانوار ١٠تا ١۵درصد تخفیف و در برخی اقلام مثل حبوبات ۵٠درصد تخفیف اعمال خواهیم کرد.

گلزاده کرمانی از اعطای سبد خرید کالا به مردم در آستانه ماه مبارک رمضان استقبال و ابراز امیدواری کرد:دولت در حد مقدورات به مردم به ویژه اقشار نیازمند سبد کالا اعطا نماید.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>