فروشگاه رفاه

جشنواره فروش استثنائی هفته دوم شهریورماه در فروشگاه های زنجیره ای رفاه

جشنواره فروش استثنایی دوشنبه و سه شنبه طلایی در ۸ و ۹ شهریور ماه در فروشگاه های زنجیره ای رفاه برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فروشگاه های زنجیره ای رفاه، دور جدید جشنواره فروش استثنائی فروشگاه های زنجیره ای رفاه در روز دوشنبه و سه شنبه ۸ و ۹ شهریورماه ۱۳۹۵ برگزار می شود.

تخفیف های بی سابقه و کاهش چشمگیر قیمت ها برای برخی از کالاهای اساسی و پر مصرف شامل این فروش استثنائی می شود که به شرح زیر است:

 

۱-اسپاگتی ۷۰۰ گرمی زر ماکارون که با قیمت ۲۷۰۰۰ ریال به فروش می رسید باتخفیف ۳۰ درصدی به قیمت ۱۸۹۰۰ ریال عرضه می شود.

۲-مایع ظرفشویی ۳۷۵۰ گرمی پرتغال پریل که با قیمت ۱۷۰۰۰۰ ریال به فروش می رسید با تخفیف ۲۰ درصدی به قیمت ۱۳۶۰۰۰ ریال عرضه می شود.

۳- روغن مایع سرخ کردنی ۱/۵ لیتری آفتاب که با قیمت ۶۵۵۰۰ ریال به فروش می رسید با تخفیف ۱۸ درصدی به قیمت ۵۳۷۱۰ ریال عرضه می شود.

۴- ماست سون  ۲۲۰۰ گرمی کم چرب کاله که با قیمت ۸۹۵۰۰ ریال به فروش می رسید با تخفیف ۲۰ درصدی به قیمت ۷۱۶۰ ریال عرضه می شود.

۵- چای ۵۰۰ گرمی قرمز خارجی شهرزاد که با قیمت ۲۱۹۰۰۰ ریال به فروش می رسید با تخیف ۵۰ درصدی به قیمت ۱۰۹۵۰۰ ریال عرضه می شود.

۶- رب گوجه فرنگی ۸۰۰ گرمی چین چین که با قیمت ۴۸۰۰۰ ریال به فروش می رسید با تخفیف ۳۸ درصدی به قیمت ۲۹۷۶۰ ریال عرضه می شود.

۷- کنسرو ماهی تن ۱۸۰ گرمی تحفه که با قیمت ۵۹۰۰۰ ریال به فروش می رسید با تخفیف ۳۵ درصدی به قیمت ۳۸۳۵۰ ریال عرضه می شود.

۸-شربت پرتقال سه کیلویی سن ایچ که با قیمت ۲۵۰۰۰۰ ریال به فروش می رسید با تخفیف ۲۸ درصدی به قیمت ۱۸۰۰۰۰ ریال عرضه می شود.

۹- پوشک کامل بچه مای بیبی سایز چهار بزرگ بسته متوسط ۳۴ عددی که با قیمت ۲۴۵۰۰۰ ریال به فروش می رسید با تخفیف ۳۵ درصدی به قیمت ۱۵۹۲۵۰ ریال عرضه می شود.

۱۰- پوشک کامل بچه مای بیبی سایز پنج خیلی بزرگ بسته متوسط ۳۰ عددی که با قیمت ۲۴۵۰۰۰ ریال به فروش می رسید با تخفیف ۳۵ درصدی به قیمت ۱۵۹۲۵۰ ریال عرضه می شود.

 

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>