فروشگاه رفاه

با پویش «برای مادران» همراه شوید/ توزیع سبد غذایی ویژه مادران شیرده و کم بضاعت به همت فروشگاه های زنجیره ای رفاه

کاور.۲

پویش «برای مادران» به همت شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه از ۱ الی ۳۰ آبان ماه سالجاری در شعب فروشگاه های رفاه سراسر کشور برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه، «برای مادران» پویشی است که به همت شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه و همکاری یونیسف و سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر راه اندازی شده است.
هموطنان گرامی می توانند با خرید کارت های مشخص شده از تمامی شعب فروشگاه های رفاه در سراسر کشور به ازای ۱۰۰۰، ۲۰۰۰ و ۵۰۰۰ هزار تومان در تهیه بسته های غذایی برای ارسال به مناطق محروم در این پویش مشارکت کنند.
شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه با همکاری شرکت های بزرگ غذایی کشور دو برابر کمک های دریافتی از مشارکت کنندگان را صرف تهیه این بسته های غذایی خواهد کرد. از برندهای غذایی که در این پویش با شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه همکاری می کنند می توان به زر ماکارون، طبیعت، چین چین، ویتانا،کاله، الیت، لادن، آوازه و تحفه اشاره کرد.
گفتنی است، هدف اصلی این پویش رساندن بسته های غذایی به مادران شیرده و کم بضاعت در مناطق محروم است.
همچنین جدیدترین اخبار و مطالب مرتبط با پویش «برای مادران» در خبرهای آتی بر روی سایت رفاه، کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام و در صفحه آپارات رفاه به مشتریان گرامی اطلاع رسانی خواهد شد.
همکاران مرکز تماس شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه نیز با شماره ۵۴۷۷۸ -۰۲۱ آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی هستند.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>