فروشگاه رفاه

برند «سیب سمیرم» توسط شرکت فروشگاه‌های زنجیره ای رفاه با مشارکت خواهران منصوریان رونمایی شد

شهربانو، الهه و سهیلا منصوریان که این روزها با اکران مستند «صفر تا سکو» حسابی خبرساز هستند، حالا در یک عرصه دیگر نیز حریف می‌طلبند. آنها که قهرمانی‌های کشوری و جهانی را در کارنامه دارند و داستان زندگی‌شان و سختی‌هایی که در راه رسیدن به این قهرمانی‌ها کشیده‌اند حسابی برای مردم جذاب بوده حالا وارد کار تجاری شده‌اند. در مراسمی که روز گذشته در مرکز همایش‌های بین‌المللی رایزن تهران برگزار شد، از اولین محصول تجاری نشان خواهران منصوریان رونمایی شد. آنها که اهل سمیرم استان اصفهان هستند، در اولین قدم سعی در کمک به کشاورزان سیب این شهر دارند. الهه منصوریان در اینباره اینطور توضیح داد:  ما سیب را ۲۰درصد بالاتر از قیمت دلال از باغ‌دار سمیرمی خریدیم و با حذف واسطه‌ها و صحبت‌هایی که با مدیران فروشگاه زنجیره‌ای رفاه داشتیم، با کمک آنها این محصول را به دست مصرف‌کننده می‌رسانیم تا هم باغ‌دار سود بیشتری ببرد و هم محصول ارزان‌تر به دست مشتری برسد.

در کنار خواهران منصوریان، معصومه ابتکار معاون زنان رئیس جمهور، دکتر گلزاده کرمانی مدیرعامل شرکت فروشگاه‌های زنجیره ای رفاه و مهتاب کرامتی به نمایندگی از هنرمندان حضور داشتند و از سیب سمیرم رونمایی کردند.

معصومه ابتکار در صحبت‌هایش در این مراسم به تشریح وضعیت حضور زنان در عرصه های ملی پرداخت و حضور زنان را در عرصه اقتصادی موثر ارزیابی کرد و گفت: مهم ترین مبحثی که امروز در سطح ملی و بین المللی مطرح است توجه به مسئولیت اجتماعی در حوزه های مختلف بخصوص اقتصادی

دکتر گلزاده در این مراسم گفت: از عمق توانمندی، سخت کوشی و امید زنان طرح برند سیب سمیرم به بار نشست و رفاه توانست با کمک به ایده خلاقانه خواهران منصوریان وحمایت از جامعه ورزش از این برند رونمایی کند.

 

مدیرعامل فروشگاه‌های زنجیره ای رفاه با اشاره به حلقه مفقوده امید و توکل میان نسل جوان ما گفت: سخت کوشی خواهران منصوریان در طول زندگی و دستیابی به مدارج بالای اجتماعی و ورزشی یک الگوی بسیار مناسب جهت پررنگ کردن بارقه امید و توکل در میان نسل جوان است.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>