فروشگاه رفاه

باشگاه مشتریان رفاه

دو خودروی پراید و میلیاردها ریال هدیه نقدی هدیه باشگاه مشتریان در تابستان ۹۵

با راه‌اندازی باشگاه مشتریان در ۲۴ فروشگاه منتخب رفاه در سراسر کشور، اینک مشتریان این مجموعه می‌توانند علاوه بر بهره‌مند شدن از تخفیفات و فروش‌های فوق‌العاده، با توجه به میزان خرید خود تا ۵٪ تخفیف بیشتر هدیه بگیرند.

در این باشگاه که از نوع Cardless (بدون کارت) است، کافیست مشتریان در هنگام خرید شماره تلفن همراه خود را به صندوق‌دار بدهند تا امتیاز خرید به حساب آنان ثبت گردد. به ازای هر ۴ هزار تومان خرید یک امتیاز به مشتریان تعلق خواهد گرفت. ۲۴ ساعت پس از خرید، پیامک امتیاز دریافتی و مجموع امتیازات برای مشتریان ارسال خواهد شد.

در پایان فصل تابستان دو خودروی پراید به قید قرعه به مشتریان با بیش از صد امتیاز اهدا خواهد شد. علاوه بر آن به مشتریان با بیش از ۳۰۰ امتیاز یک رفاه‌کارت پنجاه هزار تومانی و به مشتریان با بیش از ۱۰۰۰ امتیاز یک رفاه‌کارت دویست هزار تومانی اهدا خواهد شد.

مشتریان می توانند برای مشاهده امتیازات و خریدهای ثبت شده خود به وب‌سایت Club.refah.ir مراجعه و یا در ساعات اداری با شماره ۰۲۱۶۶۴۶۱۴۰۸ تماس حاصل نمایند.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>