فروشگاه رفاه

بازگشایی فروشگاه نسل جدید میرداماد

به گزارش واحد روابط عمومی، چهارمین فروشگاه نسل جدید رفاه کشور با حضور دکتر گل‌زاده و جمعی از مدیران شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه در منطقه ۳ شهر تهران با بیش از ۵۵۰۰ قلم تنوع کالایی با تخفیفات چشم‌گیر بازگشایی شد.

آقای دکتر گل‌زاده در مراسم بازگشایی فروشگاه نسل جدید رفاه میرداماد اظهار داشت: با توجه به موقعیت قرارگیری این فروشگاه در منطقه میرداماد و پتانسیل موجود، پس از بازسازی امکان ارائه خدمات بیشتر به مشتریان فراهم می­‎گردد. وی در ادامه به چند ویژگی ارزشمند این فروشگاه اعم از راه­‎اندازی بخش مواد غذایی تازه همراه با کیفیت مناسب، تنوع کالاهای پرگردش با بیش از ۵۵۰۰ قلم، تمرکز بر فروش تلفنی جهت ساکنین و شرکت‌های هم­جوار با هدف افزایش رفاه مشتریان و کترینگ غذاهای گرم و سرد و انواع دسر اشاره کرد. وی با بیان اینکه سیاست رفاه در چارچوب تأمین همه نیازهای مردم در زیر یک سقف برای استفاده حداکثری از اوقات مشتریان است، افزود: امروز ساکنان کلان شهرها اوقات زیادی را در ترافیک و رفت­‎وآمدهای غیرضروری از دست می‌دهند لذا فروشگاه‌های زنجیره­‎ای در این شرایط می­‎توانند پاسخگوی نیازهای مردم باشند.

آقای دکتر گل‌زاده در ادامه افزود: رفاه در جشنواره فروش زمستانه میزان تخفیفات سبد کالایی خود را به طور متوسط تا ۲۵% افزایش داده است به نحوی که خانوارهای ایرانی به ازای میزبانی هر چهار نفر میهمان، یک نفر را با بهره‌گیری از تخفیف‌های رفاه پذیرایی خواهند کرد.

شرکت فروشگاه­‎های زنجیره­‎ای رفاه امروز ۲۲۰ شعبه در سطح کشور دارد که استان تهران ۲۶ فروشگاه را به خود اختصاص داده است و انتظار می‌رود تا پایان سال جاری ۱۲ فروشگاه نسل جدید رفاه به بهره­‎برداری برسد.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>