فروشگاه رفاه

بازگشایی فروشگاه نسل جدید تهرانسر

سومین فروشگاه نسل جدید رفاه در آستانه هفته وحدت در شهر تهران بازگشایی شد.

به گزارش واحد روابط عمومی، سومین فروشگاه نسل جدید رفاه کشور با حضور دکتر گل‎زاده عضو هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت فروشگاه‎های زنجیره‎ای رفاه و جمعی از معاونین و مدیران رفاه در منطقه ۲۱ تهران با دوهزار متر مربع سطح فروش و با بیش از ۸ هزار قلم تنوع کالایی بازگشایی شد.

آقای دکتر گل‎زاده عضو هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت در مراسم بازگشایی این فروشگاه گفت: در نسل جدید فروشگاه‎های زنجیره‏‎ای بر نحوه تأمین کالا نظارت بیشتری اعمال می‎گردد تا کالاهای کم مصرف و نامرغوب از مجموعه کالاهای قابل عرضه حذف شود و با اقلام پرمصرف همچون مواد غذایی تازه مانند: مواد پروتئینی، سبزیجات، نان تازه و سایر کالاهای با کیفیت جایگزین گردد، همچنین سعی شده است با حذف واسطه‎ها قیمت نهایی کالا برای مصرف‎کننده کاهش یابد. وی در ادامه افزود: در همین راستا علاوه بر تخفیف‎های دائمی، هر ماه تخفیف‎های ویژه ۲۰ تا ۵۰ درصدی نیز برای گروه‎های مختلف کالایی در نظر گرفته شده است.

عضو هیئت مدیره و مدیرعامل رفاه در ادامه افزود: براساس برنامه‎ریزی‏‎های انجام شده، تعداد فروشگاه‎های نسل جدید رفاه تا پایان سال به ۱۲ فروشگاه و طبق برنامه‎ریزی بلندمدت به ۵۰ فروشگاه افزایش خواهد یافت. وی همچنین از افتتاح فروشگاه در خارج از کشور خبر داد و ابراز امیدواری کرد تا پایان سال، نخستین شعبه خارج از کشور فروشگاه‎های زنجیره‎ای رفاه نیز راه‎اندازی شود.

بازگشایی فروشگاه تهرانسر که با برنامه‎‏های تفریحی همچون نورافشانی، گریم و عکس‌برداری از کودکان، پذیرایی از مشتریان و…. همراه بود، مورد استقبال جمع کثیری از شهروندان محترم منطقه قرار گرفت.

 

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>