فروشگاه رفاه

این هفته سه شنبه و چهارشنبه میهمان رفاه باشید

دور جدید جشنواره دوسه شنبه ها به علت رحلت حضرت رسول اکرم (ص) با یک روز تاخیر در نهم و دهم  آذرماه انجام می شود.

به گزارش روابط عمومی فروشگاه های زنجیره ای رفاه، ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن رحلت حضرت رسول اکرم (ص)، جشنواره دوسه شنبه های رفاه با یک روز تاخیر اجرا می شود.

همچنین تخفیف های بی سابقه و کاهش چشمگیر قیمت ها برای برخی از کالاهای اساسی و پر مصرف شامل این فروش ویژه می شود که به شرح زیر است:

 

۱-نوشابه گازدار ۵/۱ل کولا  – PETکوکاکولا که با قیمت ۲۵۳۰۰ ریال به فروش می رسید باتخفیف ۲۱ درصدی به قیمت ۱۹۹۸۷ ریال عرضه می شود.

۲-لوبیاقرمز ۹۰۰گ ‹ گلچین سبلان که با قیمت ۱۲۵۰۰۰ ریال به فروش می رسید با تخفیف ۵۰ درصدی به قیمت ۶۲۵۰۰ ریال عرضه می شود.

۳-ماکارونی رشته ۷۰۰گ – مانا  که با قیمت ۲۷۰۰۰ ریال به فروش می رسید با تخفیف ۳۲ درصدی به قیمت ۱۸۳۶۰ ریال عرضه می شود.

۴-  کنسرو ماهی تن هوور ۱۸۰گ ایزی اپن ‹ مجید که با قیمت ۲۶۵۰۰ ریال به فروش می رسید با تخفیف ۳۰ درصدی به قیمت ۳۹۵۵۰ ریال عرضه می شود.

۵-  رب گوجه فرنگی ۸۰۰گ درجه ۱آسان بازشو شیلتون که با قیمت ۴۸۰۰۰ ریال به فروش می رسید، با تخفیف ۴۴ درصدی با قیمت ۲۶۸۸۰ ریال عرضه می شود.

۶- چای کنیا CTC450 گ جعبه ‹ محسن که با قیمت ۱۸۰۰۰۰ ریال به فروش می رسید با تخفیف ۳۸ درصدی به قیمت ۱۱۱۶۸۰ ریال عرضه می شود.

۷- روغن جامد ۵ک حلب ‹ لادن که با قیمت ۲۳۵۰۰۰ ریال به فروش می رسید با تخفیف ۱۰ درصدی با قیمت ۲۱۱۵۰۰ ریال عرضه می شود.

۸-شامپو سدرصحت ۳۰۰میلی لیتری که با قیمت ۳۱۰۲۰ ریال به فروش می رسید با تخفیف ۵۵ درصدی به قیمت ۲۰۱۶۳ ریال عرضه می شود.

۹پودردستی لباسشویی ۵۰۰گ ۵ آنزیم ‹ سافتلن که با قیمت ۲۵۷۵۰ ریال به فروش می رسید با تخفیف ۲۰ درصدی به قیمت ۲۰۶۰۰ ریال عرضه می شود.

۱۰- دستمال کاغذی ۳لا۱۰۰برگ الوان گل رزمتوسط-بی تا که با قیمت ۳۵۵۰۰ به فروش می رسید با تخفیف ۵۵ درصدی به قیمت ۱۵۹۷۵ ریال عرضه می شود.

 

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>