فروشگاه رفاه

اولین فروشگاه نسل جدید رفاه یزد افتتاح شد/ رفاهی ها مهمان شهر خشت و تاریخ و بادگیرها

حراجستون

اولین فروشگاه نسل جدید رفاه استان یزد طی مراسم باشکوهی ساعتی پیش در یزد افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی فروشگاههای زنجیره ای رفاه،‌ دوشنبه شب، ۳۱ خردادماه همزمان با ۱۵ ماه مبارک رمضان و شب میلاد با سعادت امام حسن مجتبی(ع) در مراسمی باشکوه با حضور دکتر فرشید گل زاده عضو هیات مدیره و مدیرعامل فروشگاههای زنجیره ای رفاه و مقامات استانی و مردم خونگرم، اولین فروشگاه نسل جدید رفاه یزد افتتاح شد.

فروشگاه رفاه یزد که در مساحت ۲۸۰۰ متر مربع احداث شده است، اولین فروشگاه نسل جدید رفاه است که افتتاح شده است، استان یزد دارای ۱۶ فروشگاه زنجیره ای رفاه است.

این فروشگاه نسل جدید رفاه دارای کترینگ، فرش مارکت، پارکینگ اختصاصی و فضای سبز است و شهر بازی سرپوشیده و نانوایی در این فروشگاه نیز به زودی راه اندازی می شود.

نکته قابل توجه در افتتاحیه حضور باشکوه و گسترده مردم بود، به طوری که آنها تا مدت طولانی در فروشگاه رفاه حضور داشته و به خرید اجناس مورد نیاز خود می‌پرداختند.

همچنین جوایزی به مردم نیز اهدا شد. پایان بخش افتتاحیه، مراسم آتش بازی بود که به زیبایی خاصی برگزار شد. سپس روبان گشایش رسمی فروشگاه رفاه پس از برگزاری مراسم افطار توسط دکتر گل زاده بریده شد و در پایان مراسم، وی و مقامات استانی به بازدید از فروشگاه پرداختند.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>