فروشگاه رفاه

امضای تفاهم‌نامه همکاری میان شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه و بانک گردشگری

photo_۲۰۱۸-۱۲-۱۱_۱۳-۳۲-۴۸ (۲)

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه، شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه با هدف گسترش مراودات و همکاری‌های اقتصادی، تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

در مراسمی که با حضور دکتر «فرشید گلزاده» مدیرعامل شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه و «محمدصادق طاهری»، عضو هیئت‌مدیره بانک گردشگری در روز ۲۷ بهمن ماه برگزار شد، دو طرف در خصوص همکاری و سرمایه‌گذاری مشترک و استفاده از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های دوجانبه به توافق رسیدند.
همچنین در حاشیه امضای این تفاهم‌نامه، باجه بانک گردشگری در محل فروشگاه نسل جدید رفاه شیان افتتاح شد تا امکان ارائه خدمات بانکی به مشتریان این فروشگاه معتبر بیش از پیش میسر شود. در جریان امضای تفاهم‌نامه و افتتاح باجه بانک گردشگری، دکتر محمدی عضو هئیت مدیره نیز حضور داشتند.
شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه پیش از این نیز، با عقد تفاهم‌نامه با نهادها و سازمان‌های دولتی و خصوصی، در راستای گسترش تعاملات اقتصادی و تأمین زنجیره خدمات مالی و پولی برای این سازمان‌ها قدم برداشته است.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>