فروشگاه رفاه

افتتاح یازدهمین فروشگاه رفاه استان کرمان در شهرستان‌های جیرفت و بافت

با حضور عضو هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت، دهمین و یازدهمین فروشگاه رفاه استان کرمان در شهرستان‌های جیرفت و بافت افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت در مراسم افتتاح فروشگاه جیرفت که با حضور دکتر گل‌زاده عضو هیئت مدیره و مدیر عامل، مهندس جعفری‌فر معاون برنامه‌ریزی و توسعه راهبردی و جمعی از مسئولین استان کرمان و شهرستان  جیرفت برگزار شد، دومین فروشگاه رفاه شهرستان جیرفت با مشارکت سازمان تعاون روستایی جنوب کرمان آغاز به کار کرد.

در این مراسم مدیر عامل شرکت ضمن انجام اولین خرید نمادین، برای همکاران خود در این فروشگاه و مردم محترم این شهرستان آرزوی موفقیت کرد. دکتر گل‌زاده از برنامه‌ریزی‌های شرکت برای احداث شعب بیشتر در منطقه جنوب شرق خبر داد و هدف اصلی رفاه را در کنار ایجاد سود اقتصادی برای سهام‌داران محترم، خدمت به مردم از طریق تأمین سبد کالایی مورد نیاز آنان با کیفیت و قیمت مناسب دانست. وی افزود: واحدهای نظارتی شرکت همواره ناظر بر کیفیت کالاها و خدمات با قیمت ارزان هستند و در حال حاضر مایحتاج مورد نیاز خانواده بعضاً با ۲۰% تخفیف به دست مشتریان محترم می‌رسد.

در حاشیه این مراسم آقای سالاری رئیس سازمان تعاون روستایی جنوب کرمان ضمن تشکر و قدردانی از حضور آقای دکتر گل‌زاده در این مراسم اظهار داشت: هم‌فکری و هم‌نظری تعاون روستایی با شرکت رفاه در جهت خدمت‌رسانی هر چه بهتر به مردم و ایجاد رفاه و آسایش برای آنان اولین هدف ماست و سعی کرده‌ایم با ایجاد این مشارکت خدمات بهتری را در زمینه کیفیت کالا و خدمات و مدیریت زمان و هزینه برای مردم عزیز جیرفت فراهم نمائیم.

این فروشگاه با زیربنای ۷۰۰ متر مربع و تنوع کالایی حدود ۲۵۰۰ قلم کالا در مرکزی‌ترین نقطه شهرستان واقع شده و دارای پارکینگ اختصاصی است.

در بعدازظهر همان روز، اولین فروشگاه رفاه شهرستان بافت نیز با حضور دکتر گل‌زاده و تیم همراه افتتاح شد.

در این مراسم که مسئولین و مدیران شهرستان بافت از جمله حجت الاسلام مهدی‌زاده نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه شهر بافت همچنین دکتر علیرضا منظری توکلی نماینده محترم مردم بافت در مجلس شورای اسلامی حضور داشتند، حجت الاسلام علی مهدی‌زاده ضمن خوش‌آمدگویی به مدیران شرکت رفاه، اشتغال‌زایی و ارائه آسان خدمات مناسب به مردم را از مهم‌ترین دغدغه‌های مسئولین کشور دانست و خواستار احداث فروشگاه‌های بیشتری در این شهرستان شد.

این فروشگاه با زیربنای ۴۳۰ متر مربع و با تنوع کالایی حدود ۳۰۰۰ قلم کالا از تیر ماه سال جاری به صورت آزمایشی فعال بوده که پس از برآورده شدن انتظارات لازم این فروشگاه به مرحله بهره‌برداری قطعی رسیده است.

در خاتمه این مراسم، یک دستگاه خودروی سواری به یک نفر برنده خوش شانس که از میان مشتریان محترم رفاه در استان کرمان به قید قرعه انتخاب شده بود، اهداء گردید.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>