فروشگاه رفاه

افتتاح هفتمین فروشگاه رفاه حصیرآباد استان خوزستان

 

هفتمین فروشگاه رفاه استان خوزستان در حصیرآباد اهواز افتتاح شد.

طی مراسمی که با حضور دکتر عماد از استانداری خوزستان و جمعی دیگر از مقامات استانی همچنین دکتر خراسانی معاون بازرگانی و تأمین کالا، مهندس یعقوب‎زاده مشاور مدیرعامل و مدیر حراست و جمعی از مردم شریف شهر اهواز برگزار شد، دکتر عماد با اشاره به پتانسیل‎های موجود در سازمان‎‎ها و ارگان‎های اقتصاد محور، ابراز امیدواری کرد با بهره‎گیری از این قابلیت‎های بالقوه بتوان وضعیت اقتصادی و معیشت مردم را بهبود بخشید و در این راستا از افتتاح فروشگاه رفاه حصیرآباد به عنوان اقدامی ارزشمند یاد کرد.

در ادامه این مراسم دکتر خراسانی معاون بازرگانی و تأمین کالای شرکت رفاه با اشاره به رشد کیفی روزافزون خدمات فروشگاه‎های زنجیره‎ای و حساسیت موجود در بازار رقابت بر لزوم توسعه فروشگاه‎های نسل جدید و استفاده حداکثری از امکانات موجود تأکید کرد.

آقای سهرابوندی مدیر فروشگاه‎های رفاه استان خوزستان نیز در این مراسم ضمن خوش‎آمدگویی به حاضرین گفت: فروشگاه حصیرآباد اهواز به عنوان دویست و بیست و پنجمین فروشگاه رفاه، با بیش از ۴۰۰ متر مربع سطح فروش و ۲۲۰۰ قلم تنوع کالایی از تاریخ ۹۴/۹/۵ آماده خدمت‎رسانی به مردم عزیز اهواز‌می‎باشد.

 

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>