فروشگاه رفاه

افتتاح شانزدهمین فروشگاه رفاه استان البرز

با برگزاری مراسمی شانزدهمین فروشگاه رفاه استان البرز در شهر طالقان به بهره برداری رسید.

به گزارش واحد روابط عمومی در این مراسم که با حضور فرماندار، شهردار و جمعی از مقامات محلی شهر طالقان به همراه معاونین و مسئولین شرکت و جمعی از کارکنان فروشگاه‌های رفاه استان البرز حضور داشتند آقای محبی معاون مالی و اداری شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه با ابراز خرسندی از افتتاح فروشگاه رفاه طالقان اظهارداشت: شهرستان طالقان یکی از قطب‌های گردشگری و درعین حال محروم کشور است که برای خدمات‌دهی مناسب به ساکنان منطقه و گردشگران، نخستین شعبه فروشگاه رفاه درآن راه اندازی شده است.

وی اظهار داشت: روزانه شمار زیادی گردشگر به شهرستان طالقان می‌آیند که عرضه محصولات غذایی با کیفیت و با قیمت مناسب به آنان می‌تواند به تقویت گردشگری در منطقه منجر شود بر همین اساس برای خدمات‌دهی به ساکنان منطقه و گردشگران، شعبه فروشگاه رفاه با تمام امکانات و با در نظر گرفتن مایحتاج عمومی مردم در طالقان گشایش یافته است.

آقای محبی افزود: فعالیت این نوع فروشگاه‌ها با تنوع محصولات گام موثری برای تثبیت قیمت‌ها و عرضه محصولات کیفی به مردم است.

آقای محبی درباره ارائه تسهیلات به فرهنگیان کشور گفت: رفاه برای فرهنگیان کشور امکانی را فراهم کرده است که در روزهای آینده از طریق صندوق ذخیره فرهنگیان به ذینفعان اطلاع رسانی خواهد شد تا همه معلمان با یک شرایط خاص بتوانند کالا و لوازم خانگی خود را از فروشگاه‌های رفاه تهیه کنند.

در ادامه این مراسم فرماندار طالقان نیز با قدردانی از همکاری مسئولان فروشگاه‌های رفاه کشور به خاطر راه اندازی شعبه طالقان گفت: این شهرستان در حال توسعه و گسترش است و می‌طلبد امکانات خوبی برای ساکنان آن فراهم شود.
وی ادامه داد: طالقان از زیر ساخت‌های لازم در بخش‌های اقتصادی، فرهنگی و خدماتی محروم است لذا در این شهرستان که ما فاقد چنین فروشگاهی بودیم راه اندازی فروشگاه رفاه یک نیاز جدی تلقی می‌شد  و به عبارتی این امکان خوب یکی از خواسته‌های مردم شهرستان بود.

در ادامه آیین افتتاح این فروشگاه شهردار طالقان نیز طی سخنانی گفت: فروشگاه رفاه در این شهرستان با همت همه مسئولین شهرستان همچون اعضای شورا، معاون اداری و مالی شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه و دیگر مسئولین راه اندازی شده است.

وی اضافه کرد: این فروشگاه یکی از نیازهای به حق مردم و همچنین مسافرانی بود که به این شهرستان سفر می‌کنند و هم اکنون می‌توانند از جنس‌های با کیفیت و با قیمت مناسب بهره مند شوند.

شهردار طالقان از همراهی بازاریان و کسبه شهر تشکر و قدردانی کرد و افزود: این فروشگاه چندین مزیت دارد همچون ایجاد حس رقابت در مجموعه بازار و دیگری تامین نیازهای کسبه تمامی مناطق شهرستان که از طریق این فروشگاه با بهترین کیفیت و نازل‌ترین قیمت مایحتاج مردم عزیز را تهیه خواهند کرد.

شایان ذکر است در مراسم افتتاحیه فروشگاه که با برنامه‌های هنری و آتش بازی همراه بود جمع کثیری از شهروندان  شهرستان طالقان حضور داشتند.

 

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>