فروشگاه رفاه

افتتاح دویست و سیزدهمین فروشگاه رفاه کشور در شهر هشتگرد

پانزدهمین فروشگاه رفاه استان البرز با حضور عضو هیئت مدیره و مدیرعامل رفاه در شهر هشتگرد در شهرستان ساوجبلاغ به بهره برداری رسید.

به گزارش واحد روابط عمومی در آیین افتتاح دویست و سیزدهمین فروشگاه رفاه کشور و پانزدهمین فروشگاه رفاه استان البرز که با حضور دکتر گل‌زاده عضو هیئت مدیره و مدیرعامل، فرماندار ساوجبلاغ و رئیس شورای اسلامی شهر و مهندس یگانه شهردار هشتگرد به همراه آقای محبی معاون مالی و اداری، آقای عابدی مشاور مدیرعامل و مدیر حوزه مدیریت، مدیر و جمع کثیری از همکاران فروشگاه‌های رفاه استان البرز برگزار شد، دکترگل‌زاده با ابراز خرسندی از افتتاح فروشگاه رفاه هشتگرد  گفت: یکی از مهم‌ترین اهداف توسعه فروشگاه‌های رفاه در کشور اشتغال‌زایی مستقیم و غیر مستقیم از طریق عرضه کالاهای با کیفیت و با قیمت مناسب به مردم عزیز است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه عرضه کالای ایرانی با کیفیت ضمن ایجاد رضایتمندی برای مشتریان، نقش مؤثری در کمک به اقتصاد ملی دارد افزود: در دو ماه آینده سه فروشگاه جدید در کشور راه اندازی می‌شود.

وی افزود: برای خدمات‌دهی مناسب به مشتریان، دوره‌های آموزشی متنوع و مستمر در برنامه کاری شرکت قرار دارد.

در ادامه این مراسم فرماندار ساوجبلاغ نیز در این آیین گفت: انتظار می‌رود با راه اندازی فروشگاه رفاه شاهد خدمات‌دهی خوبی به مردم این شهرستان باشیم.

وی افزود: اقتصاد مقاومتی یکی از محورهای مهمی است که رهبر معظم انقلاب به منظور رشد و توسعه اقتصاد داخلی به آن تأکید دارند و در این راستا مصرف کالاهای ایرانی
از شاخصه‌های اقتصاد مقاومتی است.

فرماندار ساوجبلاغ، ترویج فرهنگ مصرف محصولات داخلی را یکی از نیازهای جامعه امروز ایران دانست و افزود: خوشبختانه به دلیل نظارت دستگاه‌های ذیربط در خصوص ورود کالای با کیفیت و استاندارد به بازار، شاهد تولید کیفی محصولات ایرانی هستیم.

شهردار هشتگرد نیز در آیین افتتاح فروشگاه زنجیره‌ای رفاه گفت: به دلیل نیاز سنجی به عمل آمده از شهروندان جای تهیه و عرضه یک فروشگاه مردمی در این شهر که همه ساکنان شهرستان ساوجبلاغ نیز از آن بهره‌مند شوند خالی بود.

مهندس یگانه افزود: به همین دلیل با حمایت اعضای شورای اسلامی شهر و با صرف چهار میلیارد ریال یک فضای اداری مربوط به شهرداری برای راه اندازی فروشگاه زنجیره‌ای رفاه تجهیز و آماده سازی شد.

وی بیان کرد: این فضای تجاری دو هزار متر مربع مساحت دارد که خانواده‌ها می‌توانند کالاهای مورد نیاز خود را تأمین کنند.

در حاشیه این افتتاح جشنی نیز به مناسبت سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت زهرا (س) با حضور هنرمندان کشور که همراه با مسابقات فرهنگی و آموزشی بود برگزار شد.
در این آیین به ۸ نفر از شهروندان هشتگردی به قید قرعه کارت هدیه خرید از فروشگاه زنجیره‌ای رفاه اهدا شد.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>