فروشگاه رفاه

افتتاح دومین فروشگاه رفاه شهر ماهدشت استان البرز

دومین فروشگاه رفاه شهر ماهدشت استان البرز در مجتمع مسکن مهر این شهر گشایش یافت.

به گزارش روابط عمومی شرکت، دویست و هفدهمین فروشگاه رفاه کشور با استقبال ساکنان شهر ۸۰ هزار نفری ماهدشت به بهره‌برداری رسید. این فروشگاه با هدف خدمات رسانی به ساکنان ماهدشت به ویژه ساکنان مجتمع ۱۲ هزار واحدی مسکن مهر راه اندازی شده است.

امیرعلی محبی معاون مالی اداری شرکت در این مراسم اظهار داشت: این فروشگاه بدون واسطه و با تنوع کالایی۴۵۰۰ قلم کالا برای تأمین نیازهای مردم فعال شده است. وی افزود: تلاش ما بر این است تا کالاهای با کیفیت را از بهترین‌ برندهای ایرانی انتخاب و با قیمت مناسب و سبد خانوار را با تخفیف متوسط ۲۰ تا ۲۵ درصدی به مشتریان عزیز عرضه نمائیم.

حمیدرضا اصغری مدیر فروشگاه‌های رفاه استان البرز در این مراسم گفت: امروز شاهد آغاز به کار هفدهمین فروشگاه رفاه استان هستیم و با توجه به تعدد قطب‌های جمعیتی در این استان، تصمیم داریم در اکثر نقاط پرجمعیت استان البرز فروشگاه راه اندازی کنیم. وی همچنین از افتتاح هجدهمین فروشگاه رفاه استان البرز در منطقه خرمدشت کرج در آینده‌ای نزدیک خبر داد و افزود: هم اکنون فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه در تمام شهرها و شهرک‌های استان البرز مشغول خدمت رسانی به مردم عزیز استان هستند.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>