فروشگاه رفاه

استقبال بی سابقه مردم از پویش «برای مادران» / تهیه و توزیع بسته غذایی برای مادران شیرده و کم بضاعت تا یک ماه دیگر تمدید شد

پویش«برای مادران» به منظور تهیه و توزیع بسته غذایی برای مادران شیرده و کم بضاعت به همت شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه و همکاری یونیسف و سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر تا شب یلدا تمدید شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه، دکتر رسول محمدی، عضو محترم هئیت مدیره و مدیر عامل شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه در این نشست گفت: مشارکت هلال احمر و سازمان یونیسف در پویش برای مادران می تواند نتایج قابل توجهی داشته باشد که در دیگر کشورها نیز مطلوب باشد.
وی با اعلام اینکه برای انجام این پویش برنامه مطالعاتی انجام گرفته است، گفت: استقبال مردم از این طرح که از ابتدای آبان آغاز شده چشمگیر است. دکتر محمدی افزود : استقبال خوب مردم سبب شده مدت زمان پویش را تا شب یلدا افزایش دهیم و در نظر داریم، چنین پویش هایی را شب سال نو نیز برگزار کنیم تا اقشار کم بضاعت بهره مند شوند.
ویل پارکس، نماینده یونیسف در ایران شامگاه دوشنبه ۲۸ آبان ماه با حضور در فروشگاه رفاه گفت: این یکی از بهترین انواع همکاری بین یک شرکت خصوصی (فروشگاه رفاه)، نهاد مدنی هلال احمر با یکی از نهادهای سازمان ملل یعنی یونیسف به منظور کاهش اثرات فقر در میان مادران شیرده و کم بضاعت است. وی با اشاره به دیگر همکاری های هلال احمر با یونیسف گفت: ما پیش از این همکاری خوبی با هلال احمر داشتیم و امیدواریم این طرح نیز همانند تجربیات گذشته خوب و ارزنده باشد. پارکس افزود: امیدواریم با موفقیت این طرح در ایران بتوانیم، پروژه های دیگری نیز در دیگر نقاط دنیا برای کاهش اثرات فقر اجرایی کنیم.
مرتضی سلیمی، رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: امیدواریم این طرح برای قشر نیازمند کشور مفید باشد. وی افزود: هلال احمر قرار است در پویش برای مادران، بسته های مواد غذایی را میان مادران شیرده و کم بضاعت کشور توزیع کند.
سلیمی افزود: جمعیت هلال احمر داوطلبانه در این پویش بر اساس اهداف بشردوستانه اش همکاری می کند.
گفتنی است، «برای مادران» پویشی است که به همت شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه و همکاری یونیسف و سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر راه اندازی شده است.
هموطنان گرامی می توانند با خرید کارت های مشخص شده از تمامی شعب فروشگاه های رفاه در سراسر کشور به ازای ۱۰۰۰، ۲۰۰۰ و ۵۰۰۰ هزار تومان در تهیه بسته های غذایی برای ارسال به مناطق محروم در این پویش مشارکت کنند.
شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه با همکاری شرکت های بزرگ غذایی کشور دو برابر کمک های دریافتی از مشارکت کنندگان را صرف تهیه این بسته های غذایی خواهد کرد. از برندهای غذایی که در این پویش با شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه همکاری می کنند می توان به زر ماکارون، طبیعت، چین چین، ویتانا،کاله، الیت، لادن، آوازه و تحفه اشاره کرد که هدف اصلی این پویش رساندن بسته های غذایی به مادران شیرده و کم بضاعت در مناطق محروم است.
همچنین جدیدترین اخبار و مطالب مرتبط با پویش «برای مادران» در خبرهای آتی بر روی سایت رفاه، کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام و در صفحه آپارات رفاه به مشتریان گرامی اطلاع رسانی خواهد شد.
همکاران مرکز تماس شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه نیز با شماره ۵۴۷۷۸ -۰۲۱ آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی هستند.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>