فروشگاه رفاه

آیین تجلیل شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه از مدال آوران و افتخار آفرینان المپیک در شهر کریمان

سومین آیین تجلیل از مدال آوران و افتخار آفرینان المپیک ریو در شهر کرمان با حضور میهمانان ویژه و استقبال پرشور مردم برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه، آیین تجلیل از مدال آوران المپیک ریو با حضور شمار زیادی از مردم کرمان، اجرای برنامه های متنوع و حضور میهمانان ویژه همراه بود.

در این مراسم از سهراب مرادی-مرد طلایی وزنه برداری-، سعید عبدولی- دارنده مدال برنز کشتی فرنگی-، کیمیا علیزاده- اولین بانوی مدال آور ایران در تاریخ المپیک-، همچنین از ۷ نفر از مدال آوران و ۳ نفر از مربیان کرمانی در مسابقات پاراالمپیک تجلیل شد.

مراسم تجلیل از مدال آوران المپیک با حضور کیومرث هاشمی-رئیس کمیته ملی المپیک-، دکتر فرشید گل زاده کرمانی-عضو هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه-، مدیران کل وزارت ورزش استان و مقامات استانی در بوستان مطهری شهر کرمان برگزار شد.

گفتنی است پیش ازین، طبق تفاهم نامه ای که بین شرکت رفاه و کمیته ملی المپیک منعقد شد، شرکت رفاه اعلام کرده بود به مدال آوران طلایی آقایان و مدال آوران بانوان در هر رنگی، کارت خرید رفاه ۵۰ میلیون تومانی اهدا شود که با هدف حمایت از تمام مدال آوران المپیک، مبلغ ۲۵ میلیون تومان کارت خرید رفاه به مدال آوران نقره و برنز اهدا شود،همچنین هر کدام از قهرمانان می توانند یکی ار بستگان درجه یک خود را به استخدام شرکت رفاه درآورند.

پیش از آغاز رسمی مراسم تجلیل و در حاشیه افتتاح فروشگاه نسل جدید خواجوی دوازدهمین فروشگاه رفاه استان کرمان، قهرمانان با حضور در این فروشگاه اولین خرید خود را با کارت خرید رفاه هایشان انجام دادند.

سعید عبدولی از حاضرین در مراسم تجلیل ضمن تشکر از مسئولین رفاه در رابطه با حمایت شرکت رفاه اظهار داشت: یک انگیزه درونی هست و یک انگیزه بیرونی، ما با تلاش و تعصب خود یک سری کارهارا پیش می بریم و تا حدی به جلو نی رویم اما یک جایی این انگیزه و انرژی به اتمام می رسد و نیاز داریم که از بیرون تلنگری زده شود و دلگرمی هایی به وجود بیاید مثل همین جشن هایی که رفاه برای ورزشکاران ترتیب داده و هدایایی که به آن ها اهدا کرده است.

عبدولی ادامه داد: همچنین برای ورزشکارانی که در ابتدای مسیر هستند و می توانند آینده ساز باشند بدانند که شرکت هایی مثل رفاه هستند که پس از مدال گرفتنشان از آن ها تقدیر می کنند و این باعث می شود نتیجه مدال ها بهتر شود.
کیمیا علیزاده- دارنده مدال برنز تکواندو المپیک- نیز که در مراسم حضور داشت اظهارکرد: حمایت رفاه از ورزشکاران باعث می شود که آن ها انگیزه بگیرند و بدانند که برای بقیه مهم هستند و کسانی هستند که پشتشان باشند و حمایتشان کنند.

علیزاده در رابطه با پاداش ۵۰ میلیون تومانی رفاه برای بانوان مدال آور اظهار داشت: حمایت از ورزش بانوان باعث ایجاد انگیزه می شود و سرمایه گزاری برای آینده است و بعد ها نتایجش را می بینیم.

وی در پاسخ به این سوال که می خواهد چه کسی را در خانواده رفاه استخدام کند گفت: این یکی از امتیازات خیلی خوب و جالب بود که مدال آوران می توانند یکی از اقوامشان را در رفاه استخدام کنند و قرار است با مسئولین رفاه صحبت کنم که اگر امکانش باشد من یکی از کسانی که به این کار احتیاج دارند در رفاه استخدام کنم.

کیومرث هاشمی-رئیس کمیته ملی المپیک- که از میهمانان ویژه حاضر در مراسم بود اظهار کرد: قهرمانان نیاز به حمایت دارند و بالاترین رویداد ورزشی المپیک است، از بحث هایی که می تواند به انگیزه آن ها بیافزاید بحث تکریم آن هاست، در این دوره شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه حامی مدال آوران بود و در سه استان از مدال آوران تجلیل کرد، لذا بنده تشکر می کنم از دکتر گل زاده و همکارانشان و مجموعه فروشگاه رفاه در استان کرمان، امیدوارم این حمایت ها استمرار داشته باشد این ها کار بزرگی است و قابل ستایش است و من به سهم خودم از همه مجموعه خانواده فروشگاه رفاه در سراسر کشور قدردانی می کنم.

 

گزارش: حسن فضل الهی

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>